Turkish Airlines ⇆ Čína - levné letenky Hong Kong z Prahy 11.690,- kč

Akční trh s letenkami do Asie v posledních dnech zaznamenal několik nových přírustků a na své si přišli především cestovatelé do Japonska. Vyplnit nezaplněný koutek s levnými letenkami do Číny z Prahy přichází stálice brázdící oblohy, letecká společnost Turkish Arlines. Hlavně letenky HongKong jsme si naposled uvedli v akční ceně loni v létě a to už je nějaká doba.

Dnes jsou tu levné letenky do HongKongu zaměřené na odlety z Prahy a oproti poslednímu tipu mají ještě výhodnější cenu. Naposledy totiž Aeroflot uvedl zpáteční letenky za 12.546,- kč. Teď se dá ušetřit na obousměrné letence ještě dalších cca 800,- kč. Akční letenky do Číny (HongKong) z Prahy jsou teď totiž za 11.690,- kč včetně poplatků.

Dostupnost letenek do HongKongu určuje online kalendář. Ověřte si volné datum a zarezervujte si svůj levný let do Číny co nejdříve. Termíny jsou následující. Čerpejte z volných kapacit v období 15. duben až 27. únor 2016. Během této doby jsou značně omezená místa například v červnu, září a listopadu.

Zajímá vás, jak se letí do Číny s Turkish Airlines? Hlavním aspektem akčního letu započatého na letišti Praha Václav Havel (PRG) Česko, je delší mezipřistání v tureckém Istanbulu s příletem na Hong Kong Intl (HKG) Čína. Zpáteční let z Prahy do HongKongu je veden opět přes Istanbul do Prahy.

Tip: Bonbónek na závěr. Ještě o stovku levněji se dá letět s cílem HongKong při odletu z Vídně. Tyto akční letenky vydala Air China a volné termíny jsou od dubna do listopadu. Link je dole.

⇆ HongKong - Čína (z Prahy) 11.690,- kč kalendář

⇆ HongKong - Čína (z Vídně) 11.590,- kč kalendář

Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.