Turkish Airlines - Burkina Faso - levné letenky Ouagadougou z Prahy 8.976,- kč

Je tady další perlička pro milovníky netradičních cest. Zaleťte si levně a s odletem z Prahy na křídlech vyhlášené evropské aerolinky Turkish Airlines na Saharu! Děláte li si zálusk na cestu do Burkina Faso? Doporučujeme aktuální levné letenky do Ouagadougou s odletem z Prahy za cenu 8.976,- kč i s poplatky. V ceně je navíc zahrnuta i zpáteční letenka Ouagadougou - Praha.

Vydat se levně do Burkina Faso můžete ve vybraných dnech od září až do dubna 2014. Na vybrané termíny v každém měsíci si dovolíme uvést i nějaké ty příkladové zpáteční levné letenky do Ouagadougou z Prahy. Lety jsou dostupné kromě prosince, kdy nejsou levné letenky k dispozici.

Popis tarifu: do Burkina Faso se odlétá z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně)Arpt, Praha, Česká republika s aerolinkami Turkish Airlines. Let obsahuje mezipřistání na letišti Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko a možný stopover na letišti Niamey Airport, Niamey, Niger. Přilétá se na letiště Ouagadougou Arpt, Ouagadougou, Burkina Faso.

Tip: zpáteční levné letenky do Ouagadougou (Burkina Faso) s odletem z Prahy pod devět tisíc korun jsou v nabídce velmi vzácně, toužíte li tedy po zajímavé cestě do Afriky s odletem z Prahy, neváhejte a bookujte! Chcete doporučit jiné termíny? Napište si o ně na facebooku, nebo do diskusního fóra.

- rezervace letenky Ouagadougou - Burkina Faso (září, odlet z Prahy)

- rezervace letenky Ouagadougou - Burkina Faso (říjen, odlet z Prahy)

- rezervace letenky Ouagadougou - Burkina Faso (listopad, odlet z Prahy)

- rezervace letenky Ouagadougou - Burkina Faso (leden, odlet z Prahy)

- rezervace letenky Ouagadougou - Burkina Faso (duben, odlet z Prahy)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.