Turkish Airlines - Burkina Faso - levné letenky Ouagadougou 5.346,- kč

Další z netradičních cestovatelských nabídek je tady a za velmi slušné peníze, zvažte sami. Nabízí se rezervace levné letenky do Burkina Faso, státu ležicím v Západní Africe za senzační cenu 5.346,- kč včetně tax a poplatků s odletem z tureckého Istanbulu, do kterého je možné sehnat levné letenky např. z Vídně.

Kam se přesně můžeme podívat za tuto cenu? Levné letenky jsou do Ouagadougou, hlavního města státu Burkina Faso, v ceně i se zpátečním letem do Istanbulu. Kdy? Zaknihovat si letenky levně do Ouagadougou si můžete už na příští měsíc, tedy březen. Například letenky do Burkina Faso v termínu 4.3. - 19.3., nebo 4.3. - 22.3. Náhled rezervace najdete na odkazu níže.

Informace k levnému letu do Burkina Faso: let pořádá letecká společnost Turkish Airlines, odlétá se z letiště Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko s možným palivovým stopem na letišti Niamey Airport, Niamey, Niger s příletem na letiště Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko. Let Istanbul - Ouagadougou trvá 8 hodin a 10 minut. Zpáteční už jen 6 hodin a 20 minut.

Další tipy jak se dostat levně do Istanbulu najdete zde, nebo se zeptete přímo v našem novém diskusním letenkovém fóru. Toužíte po nějaké netradiční cestě za poznáním, ale máte hluboko do kapsy? Právě pro vás je určena aktuální nabídka na levné letenky do Burkina Faso. Levný tarif bude dostupný do vyprodání (pár okamžiků), takže se vyplatí objednávat letenky zavčasu.

Online rezervace levné letenky Ouagadougou (Burkina Faso)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.