Turkish Air - Turecko - levné letenky Istanbul z Prahy 3.840,- kč

Máme tady další top nabídku! Tentokrát zažene choutky cestovatelům chtějíc navštívit letecky levně Turecko. Po tipech z konce července si přebírá pomyslné žezlo komfortní aerolinka Turkish Airlines se svojí nabídkou na levné letenky do Istanbulu z Prahy za 3.840,- kč i s poplatky a zpáteční letenkou zpět do Prahy!

Tarif obsahuje levné letenky s kalendářem. Otevřete si jej tak, že kliknete ve spodní části této zprávy na odkaz pro rezervaci. K dnešnímu dni jsou v systému volné letenky do Turecka (Istanbul) na období od 22. ledna 2014 až do 27. dubna 2014 (v dubnu již pouze lety zpět, jinak jsou k mání téměř kompletní termíny).

Info k letům: Organizuje turecká letecká společnost Turkish Airlines. Tarif podmiňuje odlety z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s příletem na letiště Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko. Délká trvání letu Praha - Istanbul je tři a půl hodiny. Zpátky poletíte po stejné trase.

Tip: Kdo promeškal předchozí levné letenky Istanbul od Air Baltic a Ukraine Airlines specializované pro odlety z Prahy, má nyní další šanci k rezervaci levné letenky. Oproti ostatním tarifům se zde jedná o přímé lety s nadstandartním leteckým dopravcem, tarif se tedy určitě vyplatí, neváhejte!

- rezervace levné letenky Istanbul - Turecko 3.840,- kč (z Prahy)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.