Turkish Air - Turecko - levné letenky Istanbul z Prahy 3.840,- kč

Máme tady další top nabídku! Tentokrát zažene choutky cestovatelům chtějíc navštívit letecky levně Turecko. Po tipech z konce července si přebírá pomyslné žezlo komfortní aerolinka Turkish Airlines se svojí nabídkou na levné letenky do Istanbulu z Prahy za 3.840,- kč i s poplatky a zpáteční letenkou zpět do Prahy!

Tarif obsahuje levné letenky s kalendářem. Otevřete si jej tak, že kliknete ve spodní části této zprávy na odkaz pro rezervaci. K dnešnímu dni jsou v systému volné letenky do Turecka (Istanbul) na období od 22. ledna 2014 až do 27. dubna 2014 (v dubnu již pouze lety zpět, jinak jsou k mání téměř kompletní termíny).

Info k letům: Organizuje turecká letecká společnost Turkish Airlines. Tarif podmiňuje odlety z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s příletem na letiště Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko. Délká trvání letu Praha - Istanbul je tři a půl hodiny. Zpátky poletíte po stejné trase.

Tip: Kdo promeškal předchozí levné letenky Istanbul od Air Baltic a Ukraine Airlines specializované pro odlety z Prahy, má nyní další šanci k rezervaci levné letenky. Oproti ostatním tarifům se zde jedná o přímé lety s nadstandartním leteckým dopravcem, tarif se tedy určitě vyplatí, neváhejte!

- rezervace levné letenky Istanbul - Turecko 3.840,- kč (z Prahy)

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.