Turkish Air - Turecko - levné letenky Antalya, Ankara z Vídně 3.449,- kč

Levné lety do Turecka z Vídně nyní dostávají nové rozměry! Nečekaně se nám v českém systému objevují parádní tarify od Turkish Airlines. Za extra nízkou cenu tady máme levné letenky Ankara, hlavního města Turecka a levné letenky Antalya jakožto významné turecké přístavní město a cíl mnoha cestovatelů z celého světa. To vše za cenu 3.449,- kč za zpáteční lety včetně všech tax a poplatků!

Ankara - metropole uprostřed Turecka je o něco drahší, ale dá se říci, že zanedbatelně, zpáteční levné letenky do Ankary s odlety z Vídně pořídíte za 3.609,- kč i s poplatky. Zvolit můžete například listopadová data. Příklad na konci rezervace.

Antalya - vyhledávané letovisko se nám nabízelo levněji naposledy od Smartwings, nyní ale cena podstatně zlevňuje až na cenu 3.449,- kč. Příklad na levné letenky do Antalya jsme opět zvolily na listopadové termíny, které jsou prvotním měsícem pro podniknutí levných letů, které je možné uskutečňovat až do března 2014.

Info k letu do Ankary: Odlet s Turkish Airlines z letiště Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko s mezipřistáním na Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko (cca 1h) a příletem na Esenboga Arpt, Ankara, Turecko.

Info k letu do Antalye: Odlet s Turkish Airlines z letiště Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko s mezipřistáním na Sabiha Gokcen Arpt, Istanbul, Turecko (1h) a příletem na letiště Antalya Airport, Antalya, Turecko.

Tip: Tarif na aktuální nejlevnější letenky do Turecka z Vídně spustil lavinu cestovatelů se zájmem zabookovat si let, zkušenější už tedy vědí, že je potřeba zaknihovávat letenky co možná nejdříve. Zatím se spokojte s konkrétními příklady, na kalendářích se pracuje.

- rezervace levné letenky Antalya - Turecko 3.449,- kč (z Vídně)

- rezervace levné letenky Ankara - Turecko 3.609,- kč (z Vídně)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.