Turkish Air - Turecko - levné letenky Antalya, Ankara z Vídně 3.449,- kč

Levné lety do Turecka z Vídně nyní dostávají nové rozměry! Nečekaně se nám v českém systému objevují parádní tarify od Turkish Airlines. Za extra nízkou cenu tady máme levné letenky Ankara, hlavního města Turecka a levné letenky Antalya jakožto významné turecké přístavní město a cíl mnoha cestovatelů z celého světa. To vše za cenu 3.449,- kč za zpáteční lety včetně všech tax a poplatků!

Ankara - metropole uprostřed Turecka je o něco drahší, ale dá se říci, že zanedbatelně, zpáteční levné letenky do Ankary s odlety z Vídně pořídíte za 3.609,- kč i s poplatky. Zvolit můžete například listopadová data. Příklad na konci rezervace.

Antalya - vyhledávané letovisko se nám nabízelo levněji naposledy od Smartwings, nyní ale cena podstatně zlevňuje až na cenu 3.449,- kč. Příklad na levné letenky do Antalya jsme opět zvolily na listopadové termíny, které jsou prvotním měsícem pro podniknutí levných letů, které je možné uskutečňovat až do března 2014.

Info k letu do Ankary: Odlet s Turkish Airlines z letiště Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko s mezipřistáním na Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko (cca 1h) a příletem na Esenboga Arpt, Ankara, Turecko.

Info k letu do Antalye: Odlet s Turkish Airlines z letiště Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko s mezipřistáním na Sabiha Gokcen Arpt, Istanbul, Turecko (1h) a příletem na letiště Antalya Airport, Antalya, Turecko.

Tip: Tarif na aktuální nejlevnější letenky do Turecka z Vídně spustil lavinu cestovatelů se zájmem zabookovat si let, zkušenější už tedy vědí, že je potřeba zaknihovávat letenky co možná nejdříve. Zatím se spokojte s konkrétními příklady, na kalendářích se pracuje.

- rezervace levné letenky Antalya - Turecko 3.449,- kč (z Vídně)

- rezervace levné letenky Ankara - Turecko 3.609,- kč (z Vídně)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.