Turkish Air - Turecko - levné letenky Antalya, Ankara z Vídně 3.449,- kč

Levné lety do Turecka z Vídně nyní dostávají nové rozměry! Nečekaně se nám v českém systému objevují parádní tarify od Turkish Airlines. Za extra nízkou cenu tady máme levné letenky Ankara, hlavního města Turecka a levné letenky Antalya jakožto významné turecké přístavní město a cíl mnoha cestovatelů z celého světa. To vše za cenu 3.449,- kč za zpáteční lety včetně všech tax a poplatků!

Ankara - metropole uprostřed Turecka je o něco drahší, ale dá se říci, že zanedbatelně, zpáteční levné letenky do Ankary s odlety z Vídně pořídíte za 3.609,- kč i s poplatky. Zvolit můžete například listopadová data. Příklad na konci rezervace.

Antalya - vyhledávané letovisko se nám nabízelo levněji naposledy od Smartwings, nyní ale cena podstatně zlevňuje až na cenu 3.449,- kč. Příklad na levné letenky do Antalya jsme opět zvolily na listopadové termíny, které jsou prvotním měsícem pro podniknutí levných letů, které je možné uskutečňovat až do března 2014.

Info k letu do Ankary: Odlet s Turkish Airlines z letiště Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko s mezipřistáním na Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko (cca 1h) a příletem na Esenboga Arpt, Ankara, Turecko.

Info k letu do Antalye: Odlet s Turkish Airlines z letiště Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko s mezipřistáním na Sabiha Gokcen Arpt, Istanbul, Turecko (1h) a příletem na letiště Antalya Airport, Antalya, Turecko.

Tip: Tarif na aktuální nejlevnější letenky do Turecka z Vídně spustil lavinu cestovatelů se zájmem zabookovat si let, zkušenější už tedy vědí, že je potřeba zaknihovávat letenky co možná nejdříve. Zatím se spokojte s konkrétními příklady, na kalendářích se pracuje.

- rezervace levné letenky Antalya - Turecko 3.449,- kč (z Vídně)

- rezervace levné letenky Ankara - Turecko 3.609,- kč (z Vídně)

Destinace
Letecké společnosti