Turkish Air - Kanada - levné letenky do Toronta 12.500,- kč

Přinášíme levné letenky do jednoho z nejkosmopolitnějších měst na světě, kanadského Toronta. Nečekejte žádný druhořadý let, jedná se totiž o akční letenky do Kanady v podání předního evropského leteckého přepravce, tureckou aerolinku Turkish Airlines. Letenky do Toronto jsou nyní k dispozici v této akci za cenu 12.500,- kč včetně tax a poplatků.

Kromě zmíněných zahrnutých poplatků již v ceně můžete počítat i se zpáteční letenkou v ceně. Tarif je k dispozici pro odlety z Budapešti. Výběr levné letenky do Toronta je možný z akčního kalendáře, který je v současné době možný na pár vybraných pár termínů od července až do prosince. Volných letenek do Kanady na křídlech je sice minimální, ale zatím se dají vybrat na každý měsíc ve zmíněném období.

Informace k letu - odlétá se z letiště Ferihegy Arpt, Budapešť, Maďarsko s mezipřistáním na letišti Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko (může být i přes celou noc) a příletem na Lester B Pearson Intl, Toronto, Kanada. Zpáteční lety obsahují stejnou trasu.

Tip: zvažujete li objednání letenky do Kanady (Toronta) na křídlech Turkish Airlines s odletem z Budapešti, máte nejvyšší čas začít jednat. Teď si ještě letenky vyberete na každý měsíc, čehož je potřeba využít, protože pak již nebudou volné levné lety k dispozici.

Budete li chtít poradit levné letenky do místa odletu, což je teď Budapešť, neváhejte si o napsat do fóra, nebo na náš facebook.

Online rezervace levné letenky Toronto (Kanada)

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.