Turkish Air - Kanada - levné letenky do Toronta 12.500,- kč

Přinášíme levné letenky do jednoho z nejkosmopolitnějších měst na světě, kanadského Toronta. Nečekejte žádný druhořadý let, jedná se totiž o akční letenky do Kanady v podání předního evropského leteckého přepravce, tureckou aerolinku Turkish Airlines. Letenky do Toronto jsou nyní k dispozici v této akci za cenu 12.500,- kč včetně tax a poplatků.

Kromě zmíněných zahrnutých poplatků již v ceně můžete počítat i se zpáteční letenkou v ceně. Tarif je k dispozici pro odlety z Budapešti. Výběr levné letenky do Toronta je možný z akčního kalendáře, který je v současné době možný na pár vybraných pár termínů od července až do prosince. Volných letenek do Kanady na křídlech je sice minimální, ale zatím se dají vybrat na každý měsíc ve zmíněném období.

Informace k letu - odlétá se z letiště Ferihegy Arpt, Budapešť, Maďarsko s mezipřistáním na letišti Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko (může být i přes celou noc) a příletem na Lester B Pearson Intl, Toronto, Kanada. Zpáteční lety obsahují stejnou trasu.

Tip: zvažujete li objednání letenky do Kanady (Toronta) na křídlech Turkish Airlines s odletem z Budapešti, máte nejvyšší čas začít jednat. Teď si ještě letenky vyberete na každý měsíc, čehož je potřeba využít, protože pak již nebudou volné levné lety k dispozici.

Budete li chtít poradit levné letenky do místa odletu, což je teď Budapešť, neváhejte si o napsat do fóra, nebo na náš facebook.

Online rezervace levné letenky Toronto (Kanada)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.