Turecko - levné letenky do Istanbulu od 1.390,- kč

Jsou tu levné letenky do Turecka! Tak jak se nám za hodně dlouhou předchozí dobu neobjevila žádná akce na levné letenky do Istanbulu, teď se s nimi doslova roztrhnul pytel a je opravdu z čeho vybírat. Kromě levného letu z Vídně od Turkish Airlines a levného letu od Air Baltic z Prahy tu máme další možnosti.

Nově příchozí tarif nám umožňuje objednávat si akční letenky Istanbul s odletem z Budapešti s cenou od 1.390,- kč s poplatky. Pozadu v nabídce levných letenek do Istanbulu s odletem z Prahy však nechce zůstat ani ukrajinská aerolinka Ukraine International Airlines, která nyní nabízí levné letenky Istanbul z Prahy za 3.430,-

Jelikož jsou všechny možností objednání levných letenek stále aktuální, rozhodli jsme se pro vás připravit, pro váš snadný výběr, souhrn těchto nabídek. Letět levně do Istanbulu tedy nyní můžeme z Budapešti, Vídně a ve dvou variantách je možnost si zabookovat i levné letenky z Prahy, níže najdete konkrétní možnosti s výběrem letenky z akčních kalendářů.

Tip: pakliže vybíráte již delší dobu letenky do Turecka, právě teď je nejlepší příležitost pro rezervaci. Větší výběr levné letenky do Istanbulu a za lepší cenu tady dlouho nebude, tak si pospěšte!

- online rezervace levné letenky Istanbul - Turecko od 1.390,- (z Budapešti) - Wizz Air)

- online rezervace levné letenky Istanbul - Turecko 2.270,- (z Vídně - Turkish Air)

- online rezervace levné letenky Istanbul - Turecko 3.430,- (z Prahy - Ukraine Airlines)

- online rezervace levné letenky Istanbul - Turecko 3.890,- (z Prahy - Air Baltic)

Destinace
Letecké společnosti