Turecko - levné letenky do Istanbulu od 1.390,- kč

Jsou tu levné letenky do Turecka! Tak jak se nám za hodně dlouhou předchozí dobu neobjevila žádná akce na levné letenky do Istanbulu, teď se s nimi doslova roztrhnul pytel a je opravdu z čeho vybírat. Kromě levného letu z Vídně od Turkish Airlines a levného letu od Air Baltic z Prahy tu máme další možnosti.

Nově příchozí tarif nám umožňuje objednávat si akční letenky Istanbul s odletem z Budapešti s cenou od 1.390,- kč s poplatky. Pozadu v nabídce levných letenek do Istanbulu s odletem z Prahy však nechce zůstat ani ukrajinská aerolinka Ukraine International Airlines, která nyní nabízí levné letenky Istanbul z Prahy za 3.430,-

Jelikož jsou všechny možností objednání levných letenek stále aktuální, rozhodli jsme se pro vás připravit, pro váš snadný výběr, souhrn těchto nabídek. Letět levně do Istanbulu tedy nyní můžeme z Budapešti, Vídně a ve dvou variantách je možnost si zabookovat i levné letenky z Prahy, níže najdete konkrétní možnosti s výběrem letenky z akčních kalendářů.

Tip: pakliže vybíráte již delší dobu letenky do Turecka, právě teď je nejlepší příležitost pro rezervaci. Větší výběr levné letenky do Istanbulu a za lepší cenu tady dlouho nebude, tak si pospěšte!

- online rezervace levné letenky Istanbul - Turecko od 1.390,- (z Budapešti) - Wizz Air)

- online rezervace levné letenky Istanbul - Turecko 2.270,- (z Vídně - Turkish Air)

- online rezervace levné letenky Istanbul - Turecko 3.430,- (z Prahy - Ukraine Airlines)

- online rezervace levné letenky Istanbul - Turecko 3.890,- (z Prahy - Air Baltic)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.