Travel Service ⇆ Řecko - letenky Kos 2.890,- a Samos z Prahy a zpět 2.990,-

akce letenky Samos a Kos - ŘeckoV rezervačních systémech cestovní kanceláře Alex lze ještš stále naleznout levné letenky do Řecka z Prahy. S pořizovací cenou pod tři tisíce korun českých v akci typu sbal se a leť si vyberte zpáteční letenky na Kos - řecký ostrov v Egejském moři nedaleko tureckému pobřeží vás teď za cestu tam i zpět bude stát pouhých 2.890,- kč na palubě české letecké společnost Travel Service. Stačí si připlatit stovku a máte letenky na Samos!

Většina nízkonákladovek nabízí levné letenky na tyto řecké ostrovy až na zimu. My pro vás máme tipy na výhodnou cestu ještě tento měsíc. S dneškem zbývá ještě 4 dny do odletu k objednání zpáteční levné letenky Samos z Prahy za 2.990,- kč (18. - 29.9). Do odletu na ostrov Kos s cenou 2.890,- kč zbývá o pár dní víc. Akční let připadá na datum 21.9. - 1.10. Nutná okamžitá rezervace na stránkách Travel Service!

Rezervací levné letenky na Samos se podíváte na místo kousek od pobřeží Malé Asie nedaleko Turecka, kam doslova okem dohlédnete. Vydáte se na místo s krásnými plážemi a přírodou, nepříliš pohlcené masovou turistikou. Letenky na Kos (2.890, kč) patřící u Čechů mezi nejpopulárnější destinace nabízí kromě příležitosti ke koupání u moře nespočet památek.

⇆ Kos - Řecko (z Prahy) 2.890,- kč rezervace

⇆ Samos - Řecko (z Prahy) 2.990,- kč rezervace

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.