Transaero Airlines - Rusko - levné letenky Pardubice - Moskva a zpět 6.107,- kč

Do Ruska výhodně také z Pardubic! Druhá největší ruská aerolinka - Transaero Airlines operuje také na lince Pardubice - Moskva, toho využívá český prodejce letenek, který vytvořil zpáteční akční letenky do Moskvy z Pardubic. Objednávat letenky je možné už nyní za částku 6.107,- kč včetně tax a poplatků.

Dostupnost: Premiérově spuštěné levné letenky Moskva z Pardubic vám přinášíme na výběr z online letového kalendáře. Ten nabízí termíny od začátku února až do 25. října. Upozornění: rozsáhlá nabídka volných temínů vyjímaje měsíc únor, kde jich je minimum. Naopak od března si naplánujete levný let do Ruska z Pardubic téměř na kterýkoliv den.

Info k letu: Akční tarif do Moskvy z Pardubic vypravuje Transaero Airlines. Odlétá se z letiště Pardubice Arpt, Pardubice, Česká Republika přímým spojem na letiště Domodedovo Arpt, Moskva, Rusko. Zpáteční let Moskva - Pardubice probíhá po stejné trase.

Tip: To, že je právě teď nejlepší doba pro zaknihování levné letenky do Ruska z Pardubic snad nemusíme připomínat. Kam se hrabe Aeroflot se svou akcí Praha - Moskva. Přičtete-li si k dobru přímou linku z Pardubic, vyhrává tato akce na celé čáře. Budete-li chtít z Prahy letět levně do Moskvy, napište nám na facebook, v nepřímém spoji se dá letět už za cca 4 až 4 a půl tisíce kč.

↔ Moskva - Rusko z Pardubic 6.107,- kč rezervace

Letecké společnosti
Oblíbené lety