Transaero Airlines - Rusko - levné letenky Pardubice - Moskva a zpět 6.107,- kč

Do Ruska výhodně také z Pardubic! Druhá největší ruská aerolinka - Transaero Airlines operuje také na lince Pardubice - Moskva, toho využívá český prodejce letenek, který vytvořil zpáteční akční letenky do Moskvy z Pardubic. Objednávat letenky je možné už nyní za částku 6.107,- kč včetně tax a poplatků.

Dostupnost: Premiérově spuštěné levné letenky Moskva z Pardubic vám přinášíme na výběr z online letového kalendáře. Ten nabízí termíny od začátku února až do 25. října. Upozornění: rozsáhlá nabídka volných temínů vyjímaje měsíc únor, kde jich je minimum. Naopak od března si naplánujete levný let do Ruska z Pardubic téměř na kterýkoliv den.

Info k letu: Akční tarif do Moskvy z Pardubic vypravuje Transaero Airlines. Odlétá se z letiště Pardubice Arpt, Pardubice, Česká Republika přímým spojem na letiště Domodedovo Arpt, Moskva, Rusko. Zpáteční let Moskva - Pardubice probíhá po stejné trase.

Tip: To, že je právě teď nejlepší doba pro zaknihování levné letenky do Ruska z Pardubic snad nemusíme připomínat. Kam se hrabe Aeroflot se svou akcí Praha - Moskva. Přičtete-li si k dobru přímou linku z Pardubic, vyhrává tato akce na celé čáře. Budete-li chtít z Prahy letět levně do Moskvy, napište nám na facebook, v nepřímém spoji se dá letět už za cca 4 až 4 a půl tisíce kč.

↔ Moskva - Rusko z Pardubic 6.107,- kč rezervace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.