Transaero Airlines ⇆ Čína - levné letenky Peking z Prahy (a zpět) 10.728,- kč

Trumfnout poslední levné letenky do Pekingu od Hainan Airlines z Prahy se úspěšně snaží ruská aerolinka Transaero Airlines. Přednosti čínské letecké společnosti na trase Praha - Peking a zpět s cenou 12.643,- kč byly bezesporu lety do Číny z Česka bez přestupu. Takovou vymoženost nám sice Transaero Airlines nenabídne, čím ale oslní, je cena! Zpáteční levné letenky Peking z Prahy si teď zabookujete za pouhých 10.728,- kč.

Můžeme si i srovnat dostupnost obou tarifů. Do karet Transaero Airlines hraje také širší dostupnost termínů pokrývající i příští rok. Hainan Airlines má levné letenky jen na datumy od září do prosince. Její konkurence má volné lety říjen až březen 2016. Kromě vánočního období je možné cestovat v tomto spoji do Pekingu vedoucího přes Moskvu téměř kdykoliv.

Tip: Pozor! Možnosti pro objednání obousměrné levné letenky do Pekingu zaměřené přímo na odlety z letiště Praha zdaleka nejsou vyčerpány. Jsou tu i další aerolinky mající akční lety do oblíbeného čínského města. Finnair, LOT Polish Airlines, Hainan Airlines a Aeroflot. Všichni tito dopravci mají v tuto chvíli co nabídnout. Nabídky a odkazy na kalendáře vám přehledněme servírujeme hned pod článkem. Nezbývá než si vklidu vybrat ten co nám nejlépe sedne.

⇆ Peking - Čína (z Prahy - Transaero) 10.728,- kč kalendář

⇆ Peking - Čína (z Prahy - Finnair) 11.943,- kč kalendář

⇆ Peking - Čína (z Prahy - LOT Airlines) 12.362,- kč kalendář

⇆ Peking - Čína (z Prahy - Hainan A.) 12.648,- kč kalendář

⇆ Peking - Čína (z Prahy - Aeroflot) 16.670,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety