Transaero Airlines ⇆ Čína - levné letenky Peking z Prahy (a zpět) 10.728,- kč

Trumfnout poslední levné letenky do Pekingu od Hainan Airlines z Prahy se úspěšně snaží ruská aerolinka Transaero Airlines. Přednosti čínské letecké společnosti na trase Praha - Peking a zpět s cenou 12.643,- kč byly bezesporu lety do Číny z Česka bez přestupu. Takovou vymoženost nám sice Transaero Airlines nenabídne, čím ale oslní, je cena! Zpáteční levné letenky Peking z Prahy si teď zabookujete za pouhých 10.728,- kč.

Můžeme si i srovnat dostupnost obou tarifů. Do karet Transaero Airlines hraje také širší dostupnost termínů pokrývající i příští rok. Hainan Airlines má levné letenky jen na datumy od září do prosince. Její konkurence má volné lety říjen až březen 2016. Kromě vánočního období je možné cestovat v tomto spoji do Pekingu vedoucího přes Moskvu téměř kdykoliv.

Tip: Pozor! Možnosti pro objednání obousměrné levné letenky do Pekingu zaměřené přímo na odlety z letiště Praha zdaleka nejsou vyčerpány. Jsou tu i další aerolinky mající akční lety do oblíbeného čínského města. Finnair, LOT Polish Airlines, Hainan Airlines a Aeroflot. Všichni tito dopravci mají v tuto chvíli co nabídnout. Nabídky a odkazy na kalendáře vám přehledněme servírujeme hned pod článkem. Nezbývá než si vklidu vybrat ten co nám nejlépe sedne.

⇆ Peking - Čína (z Prahy - Transaero) 10.728,- kč kalendář

⇆ Peking - Čína (z Prahy - Finnair) 11.943,- kč kalendář

⇆ Peking - Čína (z Prahy - LOT Airlines) 12.362,- kč kalendář

⇆ Peking - Čína (z Prahy - Hainan A.) 12.648,- kč kalendář

⇆ Peking - Čína (z Prahy - Aeroflot) 16.670,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.