Transaero Airlines ⇆ Čína - levné letenky Peking z Prahy 10.108,- kč

Asijský nával levných letenek nekončí ani v dalším reportu! Po Thajsku a Filipínách jsou to dnes ještě výprodejové letenky do Číny od Transaero Airlines, které stojí za to nenechat ležet ladem. Z našeho hlavního města jsou teď k dispozici levné letenky do Pekingu za cenu lehce přesahující 10 tisíc korun. Zpáteční lety Praha - Peking a zpět teď stojí pouhých 10.108,- kč!

Dostupnost: Jak dosáhnout takové ceny? Nejlevnější letenky Peking s odletem z české metropole připadají na letošní přelom května a června. Duben a březen je s příplatkem asi pětistovku za jednu cestu a pětistovku i za zpáteční let. Za letenky do Číny s Transaero Airlines od července 2015 do února 2016 si připlatíme asi tisícovku za každou cestu. Inspiraci najdete na konci článku.

Rozerberme si detaily letu do Číny. Linku vypravuje druhá největší ruská letecká společnost Transaero Airlines z letiště Praha Václav Havel (PRG) Česko, s mezipřistáním v Moskvě a konečným příletem do čínského Pekingu. Zpátky cestujeme stejně.

Tip: Po posledních zlevněných letenkách do Pekingu od Aeroflotu jsou levné letenky Čína od Transaero Airlines další možností jak ušetřit na cestě. Polský dopravce měl tarif za 12 tisíc, což částečně zvýhodňuje konkurenci. Na druhou stranu je potřeba konstatovat, že takových letenek je málo. Stihnete si je objednat?

⇆ Peking - Čína (z Prahy) 10.108,- kč rezervace