Transaero Airlines ⇆ Čína - levné letenky Peking z Prahy 10.108,- kč

Asijský nával levných letenek nekončí ani v dalším reportu! Po Thajsku a Filipínách jsou to dnes ještě výprodejové letenky do Číny od Transaero Airlines, které stojí za to nenechat ležet ladem. Z našeho hlavního města jsou teď k dispozici levné letenky do Pekingu za cenu lehce přesahující 10 tisíc korun. Zpáteční lety Praha - Peking a zpět teď stojí pouhých 10.108,- kč!

Dostupnost: Jak dosáhnout takové ceny? Nejlevnější letenky Peking s odletem z české metropole připadají na letošní přelom května a června. Duben a březen je s příplatkem asi pětistovku za jednu cestu a pětistovku i za zpáteční let. Za letenky do Číny s Transaero Airlines od července 2015 do února 2016 si připlatíme asi tisícovku za každou cestu. Inspiraci najdete na konci článku.

Rozerberme si detaily letu do Číny. Linku vypravuje druhá největší ruská letecká společnost Transaero Airlines z letiště Praha Václav Havel (PRG) Česko, s mezipřistáním v Moskvě a konečným příletem do čínského Pekingu. Zpátky cestujeme stejně.

Tip: Po posledních zlevněných letenkách do Pekingu od Aeroflotu jsou levné letenky Čína od Transaero Airlines další možností jak ušetřit na cestě. Polský dopravce měl tarif za 12 tisíc, což částečně zvýhodňuje konkurenci. Na druhou stranu je potřeba konstatovat, že takových letenek je málo. Stihnete si je objednat?

⇆ Peking - Čína (z Prahy) 10.108,- kč rezervace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.