TOP AKCE! USA - levné letenky New York z Prahy 8.890,- kč

Aktualizace tarifu Virgin Atlantic Airways na zpáteční levné letenky do New Yorku přináší ještě lepší cenu než posledně a tak vás o tom rádi informujeme. Tarif bezpochyby řadíme mezi nejlevnější letenky do USA z Prahy.

Před pár dny byl totiž uveden tarif na zpáteční levné letenky Praha - New York / New York - Manchester za cenu 9.990,- kč včetně tax a poplatků. Nyní jde cena ovšem ještě o jedenáct stovek níže! Aktualizované akční letenky do New Yorku z Prahy váš teď budou stát 8.890,- kč i s poplatky!

Dostupnost: Opakování je matka moudrosti a jelikož se ne všichni dostali k původnímu tipu, shrneme si termíny možných letů. Kliknete-li pod článkem na odkaz pro rezervaci levné letenky New York, naskytne se před vámi kalendář online označující volné levné letenky. V tuto chvíli to jsou termíny od 10. října až do 27. března 2014!

Protože byl tarif pouze aktualizovaný a probíhá již od 2. září je pravděpodobné, že bude velmi brzy stažen z nabídky. Jediná šance jak se tedy ještě dostat k top akcičce levné letenky New York z Prahy za 8.890,- kč je za předpokladu, že budete ihned bookovat. Pospěšte si a nenechte si ujít parádní letenkovou příležitost.

- online rezervace levné letenky New York (USA) 8.890,- kč (z Prahy)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.