Top akce! USA - levné letenky New York 7.450,- kč

Mnoho cestovatelů nás žádá o levné letenky do USA. Dnes si ukažeme jak ulovit nejlevnější letenky do New Yorku. Cena je přímo libová, posuďte sami. Zvolíte-li zpáteční akční letenky New York v současném tarifu letecké společnosti Virgin Atlantic Airways, zaplatíte za letenky extra cenu 7.450,- kč. Odlétá se z Varšavy, z New Yorku zpět se letí do Manchesteru.

Dostupnost: levné letenky do New Yorku jsou platné od dnešního dne. Vybírejte si z vybraných termínů v období od 5. října až do 27. března 2014. Mějte ale na paměti, že atraktivní tarif na letenky do USA s cenou 7.450,- kč bude k mání jen pár dní, proto je potřeba bookovat co nejdříve.

Popis letu do New Yorku na křídlech Virgin Atlantic Airways: poletíte z letiště Warsaw Intl Arpt, Varšava, Polsko s mezipřistáním na Heathrow, Londýn, Velká Británie, Anglie (LOT) (stop cca 3h). Přilétá se na John F Kennedy Intl, New York, Spojené Státy Americké (USA). Zpět stejně, s příletem do Manchester Intl, Manchester, Velká Británie, Anglie.

Tip: využijte nízké ceny na letenky do New Yorku, cena 7.450,- kč za zpáteční lety včetně všech tax a poplatků patří mezi ty nejlevnější, jaké se dají sehnat. Odlety z Varšavy jsou příznivé pro většinu Čechů, přílet do Manchesteru stejně tak, protože odsud operuje lowcost do Prahy. Jednosměrná letenka se dá sehnat za pár stovek.

Tip 2: Pro cestovatele, kterým i přesto nevyhovují levné letenky New York s odletem z Varšavy jsme připravily od stejného leteckého přepravce také letenky do New Yorku s odlety z Prahy a návraty do Manchesteru za 9.990,- kč. Online volné levné letenky zjistíte klikem na odkazy níže.

- online rezervace levné letenky New York - USA 7.450,- kč (z Varšavy)

- online rezervace levné letenky New York - USA 9.990,- kč (z Prahy)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.