TIP! Wizz Air - lowcosty Rusko - levné letenky Moskva 1.559,- kč

***update - doplněn kalendář*** Milovníkům nízkorozpočtového cestování se narýsovala další příležitost, jak levně vycestovat. Tentokrát jsme se zaměřily na Rusko a její hlavní město. Minulý tip nam ukázal, jak rezervovat levné letenky do Moskvy s odletem z Berlína, Vídně, či Prahy na cenách od 2.762,- kč s poplatky za zpáteční lety. Dnes posuneme cenovou laťku ještě o cca jedenáct stovek níže.

Leťte do Ruska levně z nedaleké maďarské Budapešti. Zabookujte si zpáteční levné letenky Moskva s odletem z Budapešti za bezvadných 1.559,- kč včetně tax a poplatků. Nízkonákladové letenky patří do tarifu maďarského lowcost krále levných letů, aerolinky Wizz Air. Dostat se do Budapešti lze přitom jak vlakem, autem, ale taky autobusem Student Agency velmi levně.

Nyní už se pojďme podívat na termíny. Nejlevnější letenky do Ruska (Moskva) z Budapešti si teď objednáte na listopad až únor 2014. I když pro vás nemáme letový kalendář nabízející volné lety, není problém zadat ideální termín do vyhledávače. Jakožto inspirace vám může posloužit příklad na levné letenky, stačí kliknout na rezervační odkaz vespod článku.

Informace k tarifu lowcosty do Moskvy: Odlet s Wizz Air z letiště Ferihegy Arpt, Budapešť, Maďarsko s příletem na letiště Vnukovo Arpt, Moskva, Rusko. Zpáteční let kopíruje identickou trasu. Pozn. Lowcost lety jsou přímé, délka trvání je 2 hodiny a 42 minut.

Tip: Rádi byste si zakoupili levné letenky Moskva s odletem z nedalekých evropských měst, či přímo z našeho hlavního města, které jsme zmínili hned na začátku tohoto článku? Následujte tento odkaz. Přehled všech levných letů do Ruska najdete zde. Potřebujete poradit? Napište nám na facebook!

- online rezervace levné letenky Moskva - Rusko 1.559,- kč

- kalendář

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety