TIP! Ukraine Airlines - Rusko - levné letenky do Moskvy 2.762,- kč

Přinášíme aktualizované tipy na levné letenky do Moskvy. Je tomu sotva týden, co jsme si představili zpáteční akční letenky Moskva z Vídně za 4.905,- kč od lowcost přepravce Niki Luftfahrt. Nyní nabídku doslova zašlapává do země přichozí tarif Ukraine International Airlines, který nabízí zpáteční letenky do Vídně již od 2.762,- kč včetně tax a polpatků!

Nejen že cenu posunujeme skoro o polovinu níže, vybrat si můžete levné letenky do Ruska hned ze tří variant. První volba je rezervace levné letenky Moskva z Vídně za již zmíněnou cenu 2.762,- kč. Preferujete-li let z Vídně, zaknihujete si letenky do Moskvy za senzačních 3.176,- kč. Pro ty nejpohodlnější je tu alternativa rezervace levné letenky z Prahy se Swiss Air za 4.601,- kč!

Na odkazech umístěných za tímto článkem najdete také příkladové odkazy. Obsahují levné letenky Moskva na prosincové termíny ve všech třech variantách. Maximální datum odletu je 30. března. Délká pobytu 1 měsíc.

Informace k levným letům do Ruska (Moskva): Poletíte na palubě leteckého přepravce Ukraine International Airlines (kromě letu z Prahy, ten je se Swiss Air). Absolvujete mezipřistání v Kyjevě. U tarifu z Prahy se mezipřistává na letišti v Ženevě.

Tip: Letenky jsou dostupné do vyprodání. Vzhledem k bezkonkureční ceně letenek do Moskvy hned ve třech provedeních se dá snadno dedukovat, že vyprodání letenek budou otázkou pár dní. Chcete-li se mrknout na před všech tipů na letenky do Moskvy, klikněte zde.

- rezervace levné letenky Moskva - Rusko 2.762,- kč (z Berlína)

- rezervace levné letenky Moskva - Rusko 3.176,- kč (z Vídně)

- rezervace levné letenky Moskva - Rusko 4.601,- kč (z Prahy)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.