TIP! Ukraine Airlines - Rusko - levné letenky do Moskvy 2.762,- kč

Přinášíme aktualizované tipy na levné letenky do Moskvy. Je tomu sotva týden, co jsme si představili zpáteční akční letenky Moskva z Vídně za 4.905,- kč od lowcost přepravce Niki Luftfahrt. Nyní nabídku doslova zašlapává do země přichozí tarif Ukraine International Airlines, který nabízí zpáteční letenky do Vídně již od 2.762,- kč včetně tax a polpatků!

Nejen že cenu posunujeme skoro o polovinu níže, vybrat si můžete levné letenky do Ruska hned ze tří variant. První volba je rezervace levné letenky Moskva z Vídně za již zmíněnou cenu 2.762,- kč. Preferujete-li let z Vídně, zaknihujete si letenky do Moskvy za senzačních 3.176,- kč. Pro ty nejpohodlnější je tu alternativa rezervace levné letenky z Prahy se Swiss Air za 4.601,- kč!

Na odkazech umístěných za tímto článkem najdete také příkladové odkazy. Obsahují levné letenky Moskva na prosincové termíny ve všech třech variantách. Maximální datum odletu je 30. března. Délká pobytu 1 měsíc.

Informace k levným letům do Ruska (Moskva): Poletíte na palubě leteckého přepravce Ukraine International Airlines (kromě letu z Prahy, ten je se Swiss Air). Absolvujete mezipřistání v Kyjevě. U tarifu z Prahy se mezipřistává na letišti v Ženevě.

Tip: Letenky jsou dostupné do vyprodání. Vzhledem k bezkonkureční ceně letenek do Moskvy hned ve třech provedeních se dá snadno dedukovat, že vyprodání letenek budou otázkou pár dní. Chcete-li se mrknout na před všech tipů na letenky do Moskvy, klikněte zde.

- rezervace levné letenky Moskva - Rusko 2.762,- kč (z Berlína)

- rezervace levné letenky Moskva - Rusko 3.176,- kč (z Vídně)

- rezervace levné letenky Moskva - Rusko 4.601,- kč (z Prahy)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.