Thajsko - zpáteční levné letenky Phuket 12.450,- kč

To tady již dlouho nebylo! Milovníci Thajska, zbystřete! Je tady cenově atraktivní tarif na levné letenky do Thajska! Jedná se o tarif v kombinaci letů aerolinek Etihad Airways a Air Berlin na levné letenky Phuket, thajský ostrov s odletem z polského Krakova za cenu 12.450,- kč včetně tax a poplatků. Výhodou je kompletní kalendář levné letenky na Phuket s odlety od března 2013 do července 2013.

Pojďme se tedy blíže podívat, na kdy je možné rezervovat levné letenky na Phuket. Nyní se nabízí odlety na Phuket od 4. března do 11. července (v červenci již pouze návraty Krakov - Phuket). Informace k uvedenému levnému tarifu: odlétá se z letiště John Paul II Balice Intl, Krakow, Polsko s mezipřistáním na letišti Tegel Airport, Berlín, Německo (1 hodina a 10 minut) druhým mezipřistáním na letišti Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty (2 hod 50 min) a finálním příletem na letiště Phuket Intl Airport, Phuket, Thajsko.

Levné letenky na Phuket s odletem z Krakova mohou být vzhledem ke vzdálenosti města výhodou nejen pro obyvatele severní části republiky. Jelikož se levné letenky na Phuket nabízí v letovém kalendáři, kde vidíte přesné konkrétní datum v danou chvíli, vyplatí se provést rezervaci co nejdříve. Levné letenky na Phuket za cenu 12.450,- kč včetně zpáteční cesty patří mezi velmi žádané, je tedy jasné, že bude velmi rychle vyprodán, neváhejte! A na čem ještě uštřit kromě letenky? No přece na levným ubytování. Hotely za akční ceny na Phuketu najdete tady.

Online rezervace levné letenky Phuket (Thajsko)

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.