Thajsko - zpáteční levné letenky Bangkok z Prahy 12.506,- kč

Co takhle levné letenky do Thajska? A kam jinam, než do hlavního města (letiště Bangkok-Suvarnabhumi)! Jsou tady další letenky do Bangkoku s odlety z Prahy. Jelikož předchozí nabídka, která byla asi před měsícem již není k dispozici, budou se nám hodit nové tipy na levné letenky do Bangkoku, tentokrát za 12.506,- kč s poplatky na únor a březen 2013, ale také za poměrně stejnou cenu na říjen. Řekneme vám také, kdy letět levně i v hlavní sezóně.

Pro inspiraci kdy letět levně do Bangkoku (BKK) z Prahy a zpět uvedeme několik termínů. Doporučujeme zaknihování levné letenky do Bangkoku např. na termín 19.2. - 16.3. - rezervace zde, nebo např. letenky Praha - Bangkok a zpět na datum 3.3. - 19.3. - rezervace zde. Všechno jsou to lety s uvedenou cenou.

Chcete-li do Bangkoku letenky už na tento měsíc? Za nemálo vyšší cenu si můžete zvolit letenky do Bangkoku taky na termín 10.10. - 23.10. - rezervace zde. Zajímají vás letenky do Thajska na hlavní sezónu? Pak zkuste let např. v termínu 3.12. - 25.12. za pouhých 15.303,- kč - rezervace zde. Jedná se o lety ruských aerolinek Aeroflot, alternativně v určitých dnech systém nabídne také letenky českých aerolinek ČSA, to se týká např posledního uvedeného letu v hlavní sezóně.

Využijte možnosti rezervovat si levné letenky Thajsko z letiště Praha a leťte do Bangkoku bez velkých kompromisů. A na čem můžeme při cestování ještě ušetřit? No přece na ubytování! Pro nejlevnější a nejlepší hotely v Bangkoku následujte tento odkaz. Neotálejte s možností blokace levné letenky Bangkok z Prahy, termíny budou jako vždy volné jen pár hodin až dnů, neváhejte!

Online rezervace levné letenky Bangkok (Thajsko)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.