Thajsko - zpáteční levné letenky Bangkok z Prahy 12.506,- kč

Co takhle levné letenky do Thajska? A kam jinam, než do hlavního města (letiště Bangkok-Suvarnabhumi)! Jsou tady další letenky do Bangkoku s odlety z Prahy. Jelikož předchozí nabídka, která byla asi před měsícem již není k dispozici, budou se nám hodit nové tipy na levné letenky do Bangkoku, tentokrát za 12.506,- kč s poplatky na únor a březen 2013, ale také za poměrně stejnou cenu na říjen. Řekneme vám také, kdy letět levně i v hlavní sezóně.

Pro inspiraci kdy letět levně do Bangkoku (BKK) z Prahy a zpět uvedeme několik termínů. Doporučujeme zaknihování levné letenky do Bangkoku např. na termín 19.2. - 16.3. - rezervace zde, nebo např. letenky Praha - Bangkok a zpět na datum 3.3. - 19.3. - rezervace zde. Všechno jsou to lety s uvedenou cenou.

Chcete-li do Bangkoku letenky už na tento měsíc? Za nemálo vyšší cenu si můžete zvolit letenky do Bangkoku taky na termín 10.10. - 23.10. - rezervace zde. Zajímají vás letenky do Thajska na hlavní sezónu? Pak zkuste let např. v termínu 3.12. - 25.12. za pouhých 15.303,- kč - rezervace zde. Jedná se o lety ruských aerolinek Aeroflot, alternativně v určitých dnech systém nabídne také letenky českých aerolinek ČSA, to se týká např posledního uvedeného letu v hlavní sezóně.

Využijte možnosti rezervovat si levné letenky Thajsko z letiště Praha a leťte do Bangkoku bez velkých kompromisů. A na čem můžeme při cestování ještě ušetřit? No přece na ubytování! Pro nejlevnější a nejlepší hotely v Bangkoku následujte tento odkaz. Neotálejte s možností blokace levné letenky Bangkok z Prahy, termíny budou jako vždy volné jen pár hodin až dnů, neváhejte!

Online rezervace levné letenky Bangkok (Thajsko)

Letecké společnosti
Oblíbené lety