Thajsko - levné letenky na Phuket z Vídně 12.680,- kč

Máte zájem o letenky levně do jedné z turisticky nejvíce vyhledávanějších destinací na světě? Jestli ano, pokračujte pozorně ve čtení. Je tady letecká vlajková společnost Spojených Arabských Emirátů Etihad Airways a její akční letenky na Phuket, bohatý thajský ostrov nabízející běžnému turistovi nejširší možnosti vyžití.

Využijte aktuálního tarifu aerolinek Etihad Airways a zaknihujte si levné letenky do Thajska s odletem z rakouské Vídně a návratem do německého Mnichova za cenu 12.680,- kč s poplatky. Leťte levně na Phuket a užijte si dovolenou na jednom z nejoblíbenějších míst na světě za luxusní cenu.

Objednávat si levné letenky na Phuket s odletem z Vídně můžete v akčním tarifu na poslední termíny od 17. dubna do 24. července. Vzhledem k posledním datům a doprodeji akčního tarifu je potřeba si zaknihovat levné letenky na ostrov Phuket neprodleně.

Online rezervace levné letenky Phuket (Thajsko)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.