Thajsko ⇆ levné letenky do Bangkoku z Prahy 11.867,- kč

Není tomu tak dávno, kdy jsme vás upozorňovali na levné letenky do Bangkoku od Ukraine Airlines s odletem z Prahy za 12.483,- kč a levné letenky do Bangkoku z Varšavy za 12.483,- kč. Za ten necelý měsíc se nám podmínky nepatrně změnily. Cestovat do Thajska z Prahy můžeme na křídlech ukrajinského dopravce ještě o 616,- kč levněji (11.867,- kč), nebo na palubě renomované China Southern Airlines za spolupráce s ČSA a Air France s cenou 12.490,- kč.

Nahlédněme pod pokličku obou současných tarifů s odletem z Prahy detailněji. Akce Ukraine Airlines s linkou do Bangkoku lze bukovat na volné dny v rozmezí 28. května až 27. června 2014 s návratem do Mnichova. Od stejného dopravce za příplatek 663,- kč objednáte také levné letenky s návratem opět do Prahy. Akční lety od China Southern Airlines poskytují volné letenky také v období začátku turistické sezóny v Thajsku. Jedná se o termíny od 5. listopadu do 8. prosince 2014 s návratem do Vídně za 12.490,- kč.

Jak objednat? Všechny tři varianty s letenkami do Thajska a cílem Bangkok najdete v kalendářích, takže online vidíte termíny, v kterých se dá letět levně. Po kliknutí na zvolené datum se vám ukáže i volný počet míst v danou chvíli. Stejně tak se tímto postupem dozvíte i detailní informace k vybranému letu. Připravujeme také akci zpáteční levné letenky Phuket z Prahy v luxusnějším podání Emirates Airlines v hlavní sezóně. Najdete ji v kategorii "letenky Thajsko".

⇆ Bangkok - Thajsko (z Prahy, zpět Mnichov) 11.867,- kč kalendář

⇆ Bangkok - Thajsko (z Prahy, zpět Praha) 12.530,- kč kalendář

⇆ Bangkok - Thajsko (z Prahy, zpět Vídeň) 12.490,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.