Thajsko - levné letenky do Bangkoku z Prahy 11.409,- kč

***aktualizováno - návraty do Vídně stále aktivní*** Hlavní sezóna v Thajsku je v plném proudu a tak láká cestovatele ze všech kontinentů. Objevuje se nám také specialitka s odletem z Prahy a tak o levné letenky nebudou ošizeni ani našinci. Přichází na řadu momentálně cenově bezkonkureční tarif na levné letenky do Bangkoku s odletem z Prahy a návratem buď do Vídně, nebo do Mnichova od 11.409,- kč.

Dostupnost: Pro objednání letenky Bangkok z Prahy, ať už se zpátečním letem do Vídně nebo Mnichova platí totožné rozmezí pro rezervaci letenky, tj. od 25. ledna 2014 do 7. srpna 2014. V červenci a srpnu už je pak možné podnikat jen návraty. Sezónní termíny jsou nejlépe dosažitelné v měsíci březen. Jediné úskalí tarifu jsou dva mezistopy, pro více info čtěte dále.

Info k akci Thajsko: Akční letenky jsou tzv. koktejlem aerolinek Jet Airways India a British Airways. Odlety z letiště Praha, Česká republika vedoucí k prvnímu mezipřistání na Heathrow, Londýn, Velká Británie, Anglie, druhé vede na Chhatrapati Shivaji Intl, Mumbai, Indie s příletem do Suvarnabhumi Intl Arpt, Bangkok, Thajsko. Stejně i zpět s příletem buď do Vídně, nebo Mnichova.

Tip: Berete-li cestování jako dobrodružství, delší mezipřistání v Londýně vám může přijít vhod. Současně doplněno v kategorii aktuální nejlevnější letenky Bangkok dělá z akce stěžejním tipem pro vycestování do Thajska. Na druhou stranu nutno dodat, že to zdaleka není jediná akce. V tuto chvíli jich probíhá dalších 5 až 6, mrkněte zde.

Bangkok - Thajsko z Prahy (návrat Mnichov) 11.409,- kč rezervace

Bangkok - Thajsko z Prahy (návrat Vídeň) 11.609,- kč rezervace

Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.