Thajsko - levné letenky do Bangkoku na hlavní sezónu 12.730,- kč

Všechny doposavadní akce a zvýhodněné tipy na zpáteční levné letenky do Thajska byly na lety mimo sezónu. To se ovšem mění s příchozími akčními letenkami, které máme k dispozici hned ve dvou variantách. Alternativní cestovatelé mají na výběr levné letenky do Bangkoku za 12.730,- kč s odletem Milána a návratem do Mnichova. Ti pohodlnější můžou volit levné letenky do Bangkoku z Prahy za 14.440,- kč.

Podívejme se nejprve na možnost levného letu do Bangkoku s odletem z Milána a návratem do Mnichova. Zde jsou k dispozici akční letenky za cenu 12.730,- kč na mnoho termínů od 10. září až do 31. března 2014. Levné letenky Bangkok na hlavní sezónu (od listopadu do března) ubývají ale velmi rychle. Letí se s Etihad Airways.

Druhá varianta nabízející možnost rezervace levné letenky do Bangkoku s odletem z Prahy za cenu 14.400,- kč je k mání na sezónní období od 5.listopadu až do 26. února s relativním dostatkem volných letenek, ale jakožto u předchozích akčních letenek, mizí téměř před očima. Lety má na starosti letecká společnost China Southern Airlines. Návraty jsou do Vídně, nikoliv do Prahy.

Uvedené ceny za levné letenky do Thajska jsou včetně zpátečních letenek, tax a poplatků. Zabookujte si svou letenku do Bangkoku na sezónu právě teď, kdy máte skvělou příležitost ušetřit na letence. U obou možností rezervace levné letenky jsou kalendáře (odkazy níže).

- online rezervace levné letenky Bangkok (Thajsko)

- online rezervace levné letenky Bangkok (Thajsko z Prahy)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.