Thajsko - levné letenky do Bangkoku 9.448,- kč

Další z aktuálních bezvadných letenkových nabídek je do Thajska! Určen flexibilním cestovatelům, s odletem z polského Krakova jsou nyní dostupné levné letenky do Bangkoku. K rezervaci jsou již za 9.448,- kč včetně tax a poplatků. V ceně jsou zahrnuty i zpáteční letenky z Bangkoku do německého Berlína. A jelikož jsou levné letenky do Bangkoku dostupné za příznivou cenu i s jinými zpátečními lety, bude nejlepší si uvést několik konkrétních příkladů pro rezervaci.  Všechny akční lety jsou s odlety z Krakova.

- letenky Bangkok – 9.448 Kč - přílet do Berlína

- letenky Bangkok –   10.162 Kč - přílet do Vídně

- letenky Bangkok –  10.947 Kč - přílet do Krakova

- letenky Bangkok – Phuket  10.821 Kč - přílet do Vídně

- letenky Bangkok –  10.821 Kč - přílet do Drážďan

- letenky Bangkok – 10.821 Kč - přílet do Norimberku

Rezervaci levné letenky do Bangkoku můžete provést kliknutím na příslušný odkaz. Odlety z letiště Krakov (KRK), Polsko. Levné letenky Bangkok jsou dostupné deset dní, pakliže se tarif nevyprodá rychleji, ovšem letenky do Thajska pod deset tisíc patří mezi žhavé zboží, tak nečekejte, než se levné lety vyprodají a zarezervujte si levný let co nejdříve. Pro přehled levného ubytování v Bangkoku se podívejte zde.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.