TAROM Airlines - Rumunsko - levné letenky Praha - Bukurešť a zpět 3.185,- kč

Dnešní tipy nám převážně nabízejí levné cesty po Evropě a jsou zaměřené na lety z Prahy. Na početné žádosti o levné letenky do Rumunska s odletem právě z naší metropole jsme se rozhodli zveřejnit nabídku na levné letenky do Bukurešti s odletem z Prahy za velmi slušnou cenu 3.185,- kč včetně tax a poplatků. Není to trik, v ceně je skutečně i zpáteční letenka Bukurešť - Praha.

Podnikat takto zajímavé levné letenky do Rumunska z Prahy v přímém spoji můžeme díky lowcost tarifu rumunské letecké společnosti TAROM Romanian Airlines, která nově operuje na lince Praha - Bukurešť. Zpáteční levné letenky Bukurešť jsou dostupné ve vybraných termínech od října do února 2014. Nejlevnější letenky do Rumunska (Bukurešť) jsou ovšem teď k dispozici na listopad.

Popis tarifu: Vypravuje letecká společnost Tarom Airlines s odletem z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s příletem na letiště Otopeni International, Bukurešť, Rumunsko. Nízkonákladový let z Prahy do Bukurešti trvá hodinu a 51 minut, stejně tak i zpáteční let.

Tip: Levné letenky do Rumunska z Prahy nikdy nebyly levnější. Poslední akce se datuje k 11. červenci 2011 a byla platná pro lety z Vídně. Letenky za cenu kolem 3.000,- kč z Prahy, včetně zpáteční trasy a v přímém spoji nemá konkurenci. Příklad hned na konci zprávy.

- rezervace levné letenky Bukurešť - Rumunsko 3.185,- kč (z Prahy)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.