TAP - USA - Florida - levné letenky Miami z Prahy 13.754,- kč

Zima teprve začala, což takhle jí utéct na Floridu? Stabilní přepravce na lince z Prahy do Miami, portugalská letecká společnost TAP Air Portugal připravila pro zájemce z ČR specialitku v podobě akce levné letenky Miami s odletem z našeho hlavního města za cenu 13.754,- kč včetně tax a poplatků. Cena obsahuje i zpáteční letenku z Miami do Vídně.

Dostupnost: Na kdy tedy lze objednávat levné letenky do USA s TAP Air Portugal? Zmínili jsme zimní období. Přesněji řečeno, vybrat si můžete levné letenky Florida (Miami) na termíny od 12. ledna 2014 do 27. února 2014. Po toto období jsou levné letenky dosažitelné pouze v některých dnech. Více informací získáte v kalendáři (odkaz rezervace letenky).

Popis tarifu: Odlétá se s TAP Air Portugal z letiště Praha Václav Havel (bývalá Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s delší zastávkou na Lisboa, Lisabon, Portugalsko. Přílet je na letiště Miami Intl, Miami, Spojené Státy Americké (USA). Zpáteční let z Miami vede opět do Lisabonu s finálním příletem na letiště Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko.

Tip: Akční letenky jsou dostupné vždy jen po omezenou dobu. V první řadě se podívejte na datum zveřejnění příspěvku. Neodpovídá-li aktuálnímu datu, mrkněte na platnost akce uvnitř článku, nebo se informujte konkrétně, například na našem facebooku. Tyto levné letenky do Miami z Prahy jsou platné do vyprodání, neváhejte.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.