TAP - letenky z Prahy: New York, Miami s nocí v Lisabonu zdarma 12.570,- kč

Dovolujeme si vás upozornit na zajímavý tarif španělského leteckého přepravce TAP Air Portugal na levné lety do New Yorku a Miami v českém rezervačním systému pro lety z Prahy, okořeněného o bonusový dárek!

Co se nabízí? Zpáteční levné letenky do New Yorku z Prahy za 12.570,- kč, nebo levné letenky Miami s cenou 13.690,- kč za zpáteční letenky do Prahy včetně tax a poplatků. Letenky New York na období leden až březen, letenky Miami na období leden až únor. Pro obě akce jsou připraveny kalendáře s volnými termíny.

Bonus: dobrá zpráva na závěr! Objednejte si aktuální levné letenky do USA v režii TAP Air Portugal a získáte bezplatnou noční zasávku v Lisabonu, včetně ubytování v kvalitním hotelu se snídaní. Po přistání na letišti vás již bude čekat hotelpvý řidič, který vás ráno včas dopraví na letiště k navazujícímu letu TAP Air Portugal.

Tip: akce na levné letenky do USA (Miami, New York) včetně bonusu jsou dostupné jen do vyprodání tarifu, důrazně proto radíme, bookovat letenky ihned po vyhlédnutí vhodného termínu.

- online rezervace levné letenky New York 12.570,- kč (USA) + bonus

- online rezervace levné letenky New York 13.690,- kč (USA) + bonus

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.