TAP - letenky z Prahy: New York, Miami s nocí v Lisabonu zdarma 12.570,- kč

Dovolujeme si vás upozornit na zajímavý tarif španělského leteckého přepravce TAP Air Portugal na levné lety do New Yorku a Miami v českém rezervačním systému pro lety z Prahy, okořeněného o bonusový dárek!

Co se nabízí? Zpáteční levné letenky do New Yorku z Prahy za 12.570,- kč, nebo levné letenky Miami s cenou 13.690,- kč za zpáteční letenky do Prahy včetně tax a poplatků. Letenky New York na období leden až březen, letenky Miami na období leden až únor. Pro obě akce jsou připraveny kalendáře s volnými termíny.

Bonus: dobrá zpráva na závěr! Objednejte si aktuální levné letenky do USA v režii TAP Air Portugal a získáte bezplatnou noční zasávku v Lisabonu, včetně ubytování v kvalitním hotelu se snídaní. Po přistání na letišti vás již bude čekat hotelpvý řidič, který vás ráno včas dopraví na letiště k navazujícímu letu TAP Air Portugal.

Tip: akce na levné letenky do USA (Miami, New York) včetně bonusu jsou dostupné jen do vyprodání tarifu, důrazně proto radíme, bookovat letenky ihned po vyhlédnutí vhodného termínu.

- online rezervace levné letenky New York 12.570,- kč (USA) + bonus

- online rezervace levné letenky New York 13.690,- kč (USA) + bonus

Letecké společnosti