TAP Air Portugal - USA - levné letenky Praha - Miami a zpět 13.640,- kč

Kdo nechce kombinovat levné letenky do USA a hledat různé alternativní cesty, může využít aktuálně např. Floridu z Prahy v akční nabídce! Dovolujeme si upozornit na poslední volné zpáteční levné letenky do Miami s odlety z Prahy na termíny od listopadu do března 2013 za cenu 13.640,- kč i s poplatky. Jde o akční letenky portugalských aerolinek TAP Air Portugal, s kompletním kalendářem levných letenek Praha - Miami a zpět, který je pod hlavním odkazem na rezervaci levné letenky.

Nebude ale na škodu, si uvést nějaké konkrétní příklady pro zabookování levné letenky Miami. Jedná se však už o poslední termíny, takže kdo příjde pozdě, už si levné letenky v tomto tarifu už moc nevybere. Doporučujeme například letět do USA (Miami) v termínu 4.11. - 6.12., nebo 2.12. - 27.12., nebo únorovo-březnový termín 10.2. - 14.3.

Informace k letu Praha - Miami pořádáné aerolinkami TAP Air Portugal: odletá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Lisboa, Lisabon, Portugalsko a finálním příletem na letiště Miami Intl, Miami, Spojené státy.

Vyberte si z posledních termínů na levné letenky do USA (Miami) s odlety z Prahy, během pár dnů, ne-li hodin již budou kompletně vyprodány. Zamluvte si rychle taky svoji levnou letenku do Miami! Jestli nevíte, kde se na Floridě ubytovat, podívejte se na nabídku porovnání hotelů v Miami a vyberte si nejlevnější, nebo to, co vám bude nejvíce vyhovovat.

Online rezervace levné letenky Miami (USA)

Letecké společnosti
Oblíbené lety