TAP Air Portugal - USA - levné letenky Praha - Miami a zpět 13.640,- kč

Kdo nechce kombinovat levné letenky do USA a hledat různé alternativní cesty, může využít aktuálně např. Floridu z Prahy v akční nabídce! Dovolujeme si upozornit na poslední volné zpáteční levné letenky do Miami s odlety z Prahy na termíny od listopadu do března 2013 za cenu 13.640,- kč i s poplatky. Jde o akční letenky portugalských aerolinek TAP Air Portugal, s kompletním kalendářem levných letenek Praha - Miami a zpět, který je pod hlavním odkazem na rezervaci levné letenky.

Nebude ale na škodu, si uvést nějaké konkrétní příklady pro zabookování levné letenky Miami. Jedná se však už o poslední termíny, takže kdo příjde pozdě, už si levné letenky v tomto tarifu už moc nevybere. Doporučujeme například letět do USA (Miami) v termínu 4.11. - 6.12., nebo 2.12. - 27.12., nebo únorovo-březnový termín 10.2. - 14.3.

Informace k letu Praha - Miami pořádáné aerolinkami TAP Air Portugal: odletá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Lisboa, Lisabon, Portugalsko a finálním příletem na letiště Miami Intl, Miami, Spojené státy.

Vyberte si z posledních termínů na levné letenky do USA (Miami) s odlety z Prahy, během pár dnů, ne-li hodin již budou kompletně vyprodány. Zamluvte si rychle taky svoji levnou letenku do Miami! Jestli nevíte, kde se na Floridě ubytovat, podívejte se na nabídku porovnání hotelů v Miami a vyberte si nejlevnější, nebo to, co vám bude nejvíce vyhovovat.

Online rezervace levné letenky Miami (USA)

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.