TAP Air Portugal - USA - levné letenky Miami z Prahy 12.690,- kč

Hlásí se o slovo další nabídka z kategorie levné letenky do USA. A copak tu máme? Je tu Florida a levné letenky do Miami s odletem z Prahy! Kdo si ještě nestačil zarezervovat žádný z předchozích tarifů na letenky do Miami, má skvělou příležitost právě teď. Je tady totiž portugalská aerolinka TAP Air Portugal a její akční letenky Miami s odletem z Prahy a to včetně zpáteční letenky do Vídně za cenu 12.690,- kč s taxami a poplatky.

Kdy? Objednávat levné letenky na Floridu (Miami) v akční nabídce TAP Air Portugal je možno z letového kalendáře na vybrané termíny od 3. dubna do 23. května. Nejvíce termínů pro booking levné letenky do Miami s odletem z Prahy a návratem do Vídně je k dispozici na květen. Na duben je letenek o něco málo méně.

Informace k letu: pořádá letecká společnost TAP Air Portugal. Startuje se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Lisboa, Lisabon, Portugalsko a finálním příletem na letiště Miami Intl, Miami, Spojené Státy Americké.

Vyplatí se jednat rychle? Zvažte sami, termínů minimum, času v probíhající akci málo, takže je to jasné. Kdo chce do Miami letenky levně s odletem z Prahy, měl by si pospíšit, již za pár dní nemusí být žádná letenka k dispozici.

Online rezervace levné letenky Miami (USA - Florida)

- alternativa: letenky Praha - Miami 13.000,- (návrat do prahy)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.