TAP Air Portugal - USA - levné letenky Miami z Prahy 12.690,- kč

Hlásí se o slovo další nabídka z kategorie levné letenky do USA. A copak tu máme? Je tu Florida a levné letenky do Miami s odletem z Prahy! Kdo si ještě nestačil zarezervovat žádný z předchozích tarifů na letenky do Miami, má skvělou příležitost právě teď. Je tady totiž portugalská aerolinka TAP Air Portugal a její akční letenky Miami s odletem z Prahy a to včetně zpáteční letenky do Vídně za cenu 12.690,- kč s taxami a poplatky.

Kdy? Objednávat levné letenky na Floridu (Miami) v akční nabídce TAP Air Portugal je možno z letového kalendáře na vybrané termíny od 3. dubna do 23. května. Nejvíce termínů pro booking levné letenky do Miami s odletem z Prahy a návratem do Vídně je k dispozici na květen. Na duben je letenek o něco málo méně.

Informace k letu: pořádá letecká společnost TAP Air Portugal. Startuje se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Lisboa, Lisabon, Portugalsko a finálním příletem na letiště Miami Intl, Miami, Spojené Státy Americké.

Vyplatí se jednat rychle? Zvažte sami, termínů minimum, času v probíhající akci málo, takže je to jasné. Kdo chce do Miami letenky levně s odletem z Prahy, měl by si pospíšit, již za pár dní nemusí být žádná letenka k dispozici.

Online rezervace levné letenky Miami (USA - Florida)

- alternativa: letenky Praha - Miami 13.000,- (návrat do prahy)

Letecké společnosti
Oblíbené lety