TAP Air Portugal - USA - levné letenky do New Yorku z Prahy 10.790,- kč

Zajímavý tarif pro levné lety do USA z Prahy nyní nabízí portugalské aerolinie TAP Air Portugal. Za cenu 10.790,- kč včetně tax a poplatků tu máme levné letenky do New Yorku s odlety z Prahy a zpátečními lety do Barcelony. Jedná se o akční letenky, tak se na tarif TAP Air Portugal do Ameriky pojďme podívat podrobněji.

Dostupnost: nejsnadněji se vybírá levná letenka z letového kalendáře. Ani teď vás o tuto variantu rezervace levné letenky nepřipravíme. Nabízí se poměrně slušný počet volných termínů pro rezervaci levné letenky do New Yorku na začátek podzimu tohoto roku. Konkrétně se jedná o volné letenky do USA (New York) na říjen a listopad.

Stručný popis akčních letů na křídlech TAP Air Portugal - let tam i zpět má jedno mezipřistání. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká republika s mezipřistáním na Lisboa, Lisabon, Portugalsko a příletem na Newark Liberty Intl Arpt, Newark, USA. Zpáteční let ze stejného letiště s mezipřistáním na Porto Airport, Porto, Portugalsko a příletem na letiště Barcelona Arpt, Barcelona, Španělsko.

Jak postupovat při výběru levné letenky do New Yorku v akčním tarifu TAP Air Portugal? Hned na konci této zprávy najdete odkaz, klikem na něj si zobrazíte aktuální kalendář s levnými letenkami pro toto období, volná data jsou označeny oranžově, klikněte pro zvolení na vámi vybrané datum a zaknihujte levnou letenku!

Online rezervace levné letenky New York (USA - Amerika)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.