TAP Air Portugal - USA - levné letenky do New Yorku z Prahy 10.790,- kč

Zajímavý tarif pro levné lety do USA z Prahy nyní nabízí portugalské aerolinie TAP Air Portugal. Za cenu 10.790,- kč včetně tax a poplatků tu máme levné letenky do New Yorku s odlety z Prahy a zpátečními lety do Barcelony. Jedná se o akční letenky, tak se na tarif TAP Air Portugal do Ameriky pojďme podívat podrobněji.

Dostupnost: nejsnadněji se vybírá levná letenka z letového kalendáře. Ani teď vás o tuto variantu rezervace levné letenky nepřipravíme. Nabízí se poměrně slušný počet volných termínů pro rezervaci levné letenky do New Yorku na začátek podzimu tohoto roku. Konkrétně se jedná o volné letenky do USA (New York) na říjen a listopad.

Stručný popis akčních letů na křídlech TAP Air Portugal - let tam i zpět má jedno mezipřistání. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká republika s mezipřistáním na Lisboa, Lisabon, Portugalsko a příletem na Newark Liberty Intl Arpt, Newark, USA. Zpáteční let ze stejného letiště s mezipřistáním na Porto Airport, Porto, Portugalsko a příletem na letiště Barcelona Arpt, Barcelona, Španělsko.

Jak postupovat při výběru levné letenky do New Yorku v akčním tarifu TAP Air Portugal? Hned na konci této zprávy najdete odkaz, klikem na něj si zobrazíte aktuální kalendář s levnými letenkami pro toto období, volná data jsou označeny oranžově, klikněte pro zvolení na vámi vybrané datum a zaknihujte levnou letenku!

Online rezervace levné letenky New York (USA - Amerika)

Letecké společnosti