TAP Air Portugal - USA - levné letenky do New Yorku z Prahy 10.580,- kč

Přinášíme další ze skvělých možností, jak cestovat levně do Ameriky. S blížícím se začátkem Jara se hodí i aktuální tip na levné letenky do USA s odletem z Prahy. Objednejte si levné letenky do New Yorku za částku 10.580,- kč i s poplatky, okořeněné o zpáteční cestu do španělské Barcelony!

Zmíněný tarif pořádají portugalské aerolinky TAP Air Portugal s dohledáním v českém rezervačním systému. Levné letenky do New Yorku s odletem z Prahy a  návratem do Barcelony s cenou 10.580,- kč s poplatky je možné objednávat na termíny do konce června, avšak při aktuální rezervaci!

Pro lepší přehled si dovolíme upřesnit i základní informace k zmíněným výhodným letům TAP Air Portugal do USA: odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) s mezipřistáním na portugalském letišti Lisboa, Lisabon, Portugalsko a příletem na Newark Liberty Intl Arpt, Newark, Spojené Státy Americké (USA). Zpáteční let je z mezipřistáním na portugalském letišti Porto Airport, Porto, Portugalsko a finálním příletem na letiště Barcelona Arpt, Barcelona, Španělsko.

Jak už bylo zmíněno v druhém odstavci, cena levné letenky do USA (New York) platí při aktuálním zaknihování. Let z Barcelony je možné doplnit o nízkonákladovou (lowcost) jednosměrnou letenku Barcelona - Praha od maďarských aerolinek Wizz Air, která výjde velmi levně.

Online rezervace levné letenky New York (USA)

Letecké společnosti