TAP Air Portugal - USA - levné letenky do New Yorku z Prahy 10.580,- kč

Přinášíme další ze skvělých možností, jak cestovat levně do Ameriky. S blížícím se začátkem Jara se hodí i aktuální tip na levné letenky do USA s odletem z Prahy. Objednejte si levné letenky do New Yorku za částku 10.580,- kč i s poplatky, okořeněné o zpáteční cestu do španělské Barcelony!

Zmíněný tarif pořádají portugalské aerolinky TAP Air Portugal s dohledáním v českém rezervačním systému. Levné letenky do New Yorku s odletem z Prahy a  návratem do Barcelony s cenou 10.580,- kč s poplatky je možné objednávat na termíny do konce června, avšak při aktuální rezervaci!

Pro lepší přehled si dovolíme upřesnit i základní informace k zmíněným výhodným letům TAP Air Portugal do USA: odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) s mezipřistáním na portugalském letišti Lisboa, Lisabon, Portugalsko a příletem na Newark Liberty Intl Arpt, Newark, Spojené Státy Americké (USA). Zpáteční let je z mezipřistáním na portugalském letišti Porto Airport, Porto, Portugalsko a finálním příletem na letiště Barcelona Arpt, Barcelona, Španělsko.

Jak už bylo zmíněno v druhém odstavci, cena levné letenky do USA (New York) platí při aktuálním zaknihování. Let z Barcelony je možné doplnit o nízkonákladovou (lowcost) jednosměrnou letenku Barcelona - Praha od maďarských aerolinek Wizz Air, která výjde velmi levně.

Online rezervace levné letenky New York (USA)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.