TAP Air Portugal - USA - levné letenky do New Yorku z Prahy 10.580,- kč

Přinášíme další ze skvělých možností, jak cestovat levně do Ameriky. S blížícím se začátkem Jara se hodí i aktuální tip na levné letenky do USA s odletem z Prahy. Objednejte si levné letenky do New Yorku za částku 10.580,- kč i s poplatky, okořeněné o zpáteční cestu do španělské Barcelony!

Zmíněný tarif pořádají portugalské aerolinky TAP Air Portugal s dohledáním v českém rezervačním systému. Levné letenky do New Yorku s odletem z Prahy a  návratem do Barcelony s cenou 10.580,- kč s poplatky je možné objednávat na termíny do konce června, avšak při aktuální rezervaci!

Pro lepší přehled si dovolíme upřesnit i základní informace k zmíněným výhodným letům TAP Air Portugal do USA: odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) s mezipřistáním na portugalském letišti Lisboa, Lisabon, Portugalsko a příletem na Newark Liberty Intl Arpt, Newark, Spojené Státy Americké (USA). Zpáteční let je z mezipřistáním na portugalském letišti Porto Airport, Porto, Portugalsko a finálním příletem na letiště Barcelona Arpt, Barcelona, Španělsko.

Jak už bylo zmíněno v druhém odstavci, cena levné letenky do USA (New York) platí při aktuálním zaknihování. Let z Barcelony je možné doplnit o nízkonákladovou (lowcost) jednosměrnou letenku Barcelona - Praha od maďarských aerolinek Wizz Air, která výjde velmi levně.

Online rezervace levné letenky New York (USA)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.