TAM Airlines ⇆ Chile - levné letenky Santiago de Chile 10.675,- kč

akce letenky Chile - Santiago de ChileZa krásnou přírodou do Jižní Ameriky! Brazilská letecká společnost TAM Airlines se po delší době zase předvedla! Ulovte si po roce opět levné letenky do Chile. Ano, tak dlouho trvalo než se v této sekci vyskytlo něco k prezentaci. Pozornost se upíná k Santiago de Chile. Metropoli Chile koupíte ve zpátečním letu z Milána za bezva cenu 10.675,-

Jak postupovat při rezervaci levné letenky do Santiago de Chile? Konkrétní termín je nutné si vyhledat. Pátrejte v období listopad 2015 až březen příští rok. Rezervaci zpáteční levné letenky Santiago de Chile z italského města můžete bookovat nejpozději 29. září. Jako příklad rezervace uvádíme únorový termín 4.2. - 18.2., odkaz je níže.

Vzhledem k tomu, že se Čechům poslední přiležitost cestovat levněji do Chile naskytla loni v září (tehdy se představila Iberia s akčními letenkami Santiago de Chile za 12.977,- kč), je velká škoda nechat si ujít jakoukoliv další šanci dostat se do této velkolepé jihoamerické země.

⇆ Santiago de Chile - Chile 10.675,- kč rezervace

Letecké společnosti
Oblíbené lety