TAM Airlines - Chile - levné letenky do Santiago de Chile 16.043,- kč

Cestujete rádi netradičně? Asi půlroček trvalo, než se tady znovu objevuje tip na levné letenky do Chile. Nabízí se zajímavý podnět pro zájemce o levné letenky do Santiago de Chile, rušnou to hlavní metropoli Chile s pestrou nabídkou turistických cílů. Přinášíme tip na levné letenky do Santiago de Chile za příznivou cenu 16.043,- kč i s poplatky a taxami s odletem z Milána a návratem do Londýna.

Jak letět levně do Chile a hlavně kdy? Na odkazu níže najdete tipy na levné letenky do Santiago de Chile s brazilskými aerolinkami TAM Airlines na březen, ovšem volné jsou už jen poslední dvě letenky, ale nezoufejte, za stejnou cenu se nabízí letenky do Chile v kombinaci dopravců se stejnou cenou, více na odkazu níže. Alternativně lze letět i z Prahy.

Stručné informace k letu do Chile: odlétá se z letiště Malpensa Arpt, Milán, Itálie s mezipřistáním na letišti Guarulhos Arpt, Sao Paulo, Brazílie a příletem na letiště Arturo Merino Benitez, Santiago, Chile. Mezipřistání v Brazílii trvá cca 2hodiny a 15 minut.

Tip na závěr: kdo by chtěl levnou letenku do Santiago de Chile, neměl by váhat, měl by naopak začít okamžitě jednat a levné letenky si zaknihovat co nejdříve, protože termínů pro zajímavé lety je jako šafránu, tedy velmi málo, takže kdo zaváhá, neletí.

Online rezervace levné letenky Santiago de Chille (Chile)

další aktuální alternativy levných letů do Chile:

- Milán - Santiago de Chile / Santiago de Chile - Frankfurt - 16 852,- Kč

- Praha - Santiago de Chile / Santiago de Chile - Londýn - 17 376,- Kč

- Praha - Santiago de Chile / Santiago de Chile - Frankfurt - 17 967,- Kč

Letecké společnosti