TAM Airlines - Brazílie - levné letenky Sao Paulo z Prahy 12.990,- kč

Do Brazílie letenky levně s odletem z Prahy? Žádný problém! Ve spolupráci s brazilskou leteckou společností TAM Airlines se nám v českém rezervačním systému objevují akční letenky do Sao Paulo s odletem z Prahy za cenu 12.990,- kč včetně tax a poplatků. Návraty jsou do směrovány do výborné dostupného italského Milána (letenka do Prahy je dostupná již za pár stovek a lze ji snadno doobjednat).

Pravidlem bývá, že akční letenky vždy obsahují i letový kalendář. Jinak tomu nebude ani v případě akčních letenek do Brazílie v Tarifu TAM Airlines. Na konci tohoto tipu (pod odkazem na booking levné letenky) najdete kalendář s vybranými termíny v rozmezí 3. září až 23. únor 2014. Rozmezí pro objednání levné letenky do Sao Paulo je sice půlrok, termínů ale není přebytek a to především u zpátečních letů.

Stručný popis akčních letů do Brazílie: odlety jsou uskutečňovány z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Malpensa Arpt, Milán, Itálie a příletem na Guarulhos Arpt, Sao Paulo, Brazílie. Zpáteční let z Brazílie je přimý a vede na letiště Malpensa Arpt, Milán, Itálie.

Tip: levné letenky do Sao Paulo s odletem z Prahy za cenu pod 13 tisíc korun tady máme poprvé, právem tedy určitě patří do kategorie nejlevnější letenky a mezi nabídky, které nebudou ležet ladem. Důrazně proto doporučujeme vybírat termíny na levné lety do Sao Paulo co nejdříve.

Online rezervace levné letenky Sao Paulo (Brazílie)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.