TAM Airlines - Brazílie - levné letenky Sao Paulo z Prahy 12.990,- kč

Do Brazílie letenky levně s odletem z Prahy? Žádný problém! Ve spolupráci s brazilskou leteckou společností TAM Airlines se nám v českém rezervačním systému objevují akční letenky do Sao Paulo s odletem z Prahy za cenu 12.990,- kč včetně tax a poplatků. Návraty jsou do směrovány do výborné dostupného italského Milána (letenka do Prahy je dostupná již za pár stovek a lze ji snadno doobjednat).

Pravidlem bývá, že akční letenky vždy obsahují i letový kalendář. Jinak tomu nebude ani v případě akčních letenek do Brazílie v Tarifu TAM Airlines. Na konci tohoto tipu (pod odkazem na booking levné letenky) najdete kalendář s vybranými termíny v rozmezí 3. září až 23. únor 2014. Rozmezí pro objednání levné letenky do Sao Paulo je sice půlrok, termínů ale není přebytek a to především u zpátečních letů.

Stručný popis akčních letů do Brazílie: odlety jsou uskutečňovány z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Malpensa Arpt, Milán, Itálie a příletem na Guarulhos Arpt, Sao Paulo, Brazílie. Zpáteční let z Brazílie je přimý a vede na letiště Malpensa Arpt, Milán, Itálie.

Tip: levné letenky do Sao Paulo s odletem z Prahy za cenu pod 13 tisíc korun tady máme poprvé, právem tedy určitě patří do kategorie nejlevnější letenky a mezi nabídky, které nebudou ležet ladem. Důrazně proto doporučujeme vybírat termíny na levné lety do Sao Paulo co nejdříve.

Online rezervace levné letenky Sao Paulo (Brazílie)

Letecké společnosti
Oblíbené lety