TAM Airlines - Brazílie - levné letenky do Recife 11.348,- kč

Leťte se ohřát do teplých krajin! I na začátku nového měsíce si představíme levné letenky do další z exotických destinací. Ve spolupráci s brazilskou leteckou společností TAM Airlines si nyní objednáme levné letenky do Recife a to v českém rezervačním systému za cenu 11.348,- kč s taxami a poplatky s odletem z polské Varšavy. Návrat je do německého Frankfurtu.

Sice není k dispozici letový kalendář, přesto si pro rezervování levné letenky do Brazílie uvedeme nějaký termín. Chcete-li levné letenky do Recife, doporučujeme vybírat lety do konce Března. Například 16. - 18.3. příklad zde. Výhodou letu je dobré spojení. Odlétá se z letiště Malpensa Arpt, Milán, Itálie s mezipřistáním na letišti Guarulhos Arpt, Sao Paulo, Brazílie (1h a 35min) a příletem na Recife Airport, Recife, Brazílie.

Dostupnost: tarif aerolinek TAM Airlines na levné letenky do Recife je omezený (do konce března), proto je více než nutné si objednávat levné letenky okamžitě. Další výhodná nabídka na letenky do Recife bude k mání kdo ví kdy.

Online rezervace levné letenky Recife (Brazílie)

Destinace
Letecké společnosti