TAM Airlines - Argentina - levné letenky do Buenos Aires 11.560,- kč

Po včerejších lowcostech tu opět máme levné letenky do vzdálenější části světa. Brazilská letecká společnost TAM Airlines představuje v českém rezervačním systému akční letenky do Argentiny! Cílem letu je argentinské hlavní město Buenos Aires s odletem z italského Milána a návratem do španělského Madridu.

Co se nám nabízí a za kolik? Zpáteční levné letenky do Buenos Aires za cenu 11.560,- kč včetně tax a poplatků, dostupné s kalendářem pro akční lety v období od února až do červen. Ačkoliv levné letenky do Buenos Aires na únor a březen jsou nyní téměř vyčerpány, může se ještě něco uvolnit.

Souhrnné informace k akčním letům do Argentiny: odlétá se z letiště Malpensa Arpt, Milán, Itálie s mezipřistáním na letišti Guarulhos Arpt, Sao Paulo, Brazílie a příletem na letiště Ministro Pistarini, Buenos Aires, Argentina. Zpáteční let je se stejným mezipřistáním, ale příletem do Madridu.

Dostupnost akce: celkově je sice rozpětí termínů pro booking levné letenky do Argentiny (Buenos Aires) relativně široké, ale volných termínů málo. Vyplatí se tedy nečekat. než letenek ještě ubyde.

Online rezervace levné letenky Buenos Aires (Argentina)

Letecké společnosti