TAM Airlines - Argentina - levné letenky do Buenos Aires 11.560,- kč

Po včerejších lowcostech tu opět máme levné letenky do vzdálenější části světa. Brazilská letecká společnost TAM Airlines představuje v českém rezervačním systému akční letenky do Argentiny! Cílem letu je argentinské hlavní město Buenos Aires s odletem z italského Milána a návratem do španělského Madridu.

Co se nám nabízí a za kolik? Zpáteční levné letenky do Buenos Aires za cenu 11.560,- kč včetně tax a poplatků, dostupné s kalendářem pro akční lety v období od února až do červen. Ačkoliv levné letenky do Buenos Aires na únor a březen jsou nyní téměř vyčerpány, může se ještě něco uvolnit.

Souhrnné informace k akčním letům do Argentiny: odlétá se z letiště Malpensa Arpt, Milán, Itálie s mezipřistáním na letišti Guarulhos Arpt, Sao Paulo, Brazílie a příletem na letiště Ministro Pistarini, Buenos Aires, Argentina. Zpáteční let je se stejným mezipřistáním, ale příletem do Madridu.

Dostupnost akce: celkově je sice rozpětí termínů pro booking levné letenky do Argentiny (Buenos Aires) relativně široké, ale volných termínů málo. Vyplatí se tedy nečekat. než letenek ještě ubyde.

Online rezervace levné letenky Buenos Aires (Argentina)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.