Swiss Air - Portugalsko - levné letenky Lisabon z Prahy 4.707,- kč

Dlouho u nás opomíjený, přesto velmi žádaný tarif k vycestování na západní část Pyrenejského poloostrova přináší švýcarská aerolinie Swiss Air. Nutno dodat, že jsme zaměřili pozornost speciálně na lety z naší matičky Prahy. Znalejší už vědí, že se jedná o Portugalsko! Zabookujte si zpáteční levné letenky do Lisabonu, hlavního a největšího města Portugalska za cenu od 4.707,- kč i s poplatky.

Podívejme se na konkrétní možnosti rezervace levné letenky. Rozhodneme-li se pro lety s leteckou společností Swiss Air, leťte levně do Lisabonu z Prahy od následujícího měsíce, čili od listopadu až do června 2014. Nejlevnější letenky Lisabon od Swiss Air pak nyní vycházejí na únor a květen 2014. Letenky je potřeba si vyhledat přes náš vyhledávač v horní části stránky.

Pakliže nám z nějakého důvodu nevyhovují levné letenky do Portugalska z Prahy od Swiss Air, vhodnou alternativu tvoří tarif portugalské letecké společnosti TAP Air Portugal. Cena 5.670,- kč umožňuje rezervaci zpáteční letenky Praha - Lisabon a zpět na termíny od 21. listopadu do 13. března 2014. V tomto případě probíhá výběr levné letenky rovnou z online kalendáře (odkaz na konci zprávy).

Zajímají vás rozdíly mezi lety do Lisabonu od Swiss Air a TAP Air Portugal? Kromě již zmíněné ceny oba spoje startují z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika a přilétají na letiště Lisboa, Lisabon, Portugalsko. Pro let se Swiss Air platí mezipřistání v Geneve Cointrin, Ženeva, Švýcarsko. U letu s TAP Portugal poletíte přímo z Prahy do Lisabonu.

Měně zkušenějším čtenářům a cestovatelům připomínáme, že obě možnosti bookingu levné letenky Lisabon naleznete níže pod následujícími odkazy. Potřebujete individuální radu? Napište nám na facebook!

- rezervace letenky Lisabon - Portugalsko 4.707,- kč (Swiss)

- rezervace letenky Lisabon - Portugalsko 5.670,- kč (TAP, kalendář)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.