Swiss Air - Portugalsko - levné letenky Lisabon z Prahy 4.707,- kč

Dlouho u nás opomíjený, přesto velmi žádaný tarif k vycestování na západní část Pyrenejského poloostrova přináší švýcarská aerolinie Swiss Air. Nutno dodat, že jsme zaměřili pozornost speciálně na lety z naší matičky Prahy. Znalejší už vědí, že se jedná o Portugalsko! Zabookujte si zpáteční levné letenky do Lisabonu, hlavního a největšího města Portugalska za cenu od 4.707,- kč i s poplatky.

Podívejme se na konkrétní možnosti rezervace levné letenky. Rozhodneme-li se pro lety s leteckou společností Swiss Air, leťte levně do Lisabonu z Prahy od následujícího měsíce, čili od listopadu až do června 2014. Nejlevnější letenky Lisabon od Swiss Air pak nyní vycházejí na únor a květen 2014. Letenky je potřeba si vyhledat přes náš vyhledávač v horní části stránky.

Pakliže nám z nějakého důvodu nevyhovují levné letenky do Portugalska z Prahy od Swiss Air, vhodnou alternativu tvoří tarif portugalské letecké společnosti TAP Air Portugal. Cena 5.670,- kč umožňuje rezervaci zpáteční letenky Praha - Lisabon a zpět na termíny od 21. listopadu do 13. března 2014. V tomto případě probíhá výběr levné letenky rovnou z online kalendáře (odkaz na konci zprávy).

Zajímají vás rozdíly mezi lety do Lisabonu od Swiss Air a TAP Air Portugal? Kromě již zmíněné ceny oba spoje startují z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika a přilétají na letiště Lisboa, Lisabon, Portugalsko. Pro let se Swiss Air platí mezipřistání v Geneve Cointrin, Ženeva, Švýcarsko. U letu s TAP Portugal poletíte přímo z Prahy do Lisabonu.

Měně zkušenějším čtenářům a cestovatelům připomínáme, že obě možnosti bookingu levné letenky Lisabon naleznete níže pod následujícími odkazy. Potřebujete individuální radu? Napište nám na facebook!

- rezervace letenky Lisabon - Portugalsko 4.707,- kč (Swiss)

- rezervace letenky Lisabon - Portugalsko 5.670,- kč (TAP, kalendář)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.