Swiss Air - Kuba - levné letenky do Havany z Prahy 15.934,- kč

V nedávno uskutečněné anketě na facebooku se převážně ti zkušenější a světem znalí cestovatelé shodli, že by se nejraději vydali na Kubu a to opětovně! Dlouhodobý trend nedostatku levných letenek na Kubu ovšem trochu brzdil cestovatelské choutky, až doposud! V návaznosti na jeden den platnou pecku s letenkami do Havany z Berlína z 5. března bychom rádi oživily i levné letenky do Havany z Prahy, o které jsme vás informovali 6. února.

Tato akce umožňovala bookovat letenky levně Havana z letiště Praha na palubách ČSA + Air France s cenou 16.544,- kč. Všechno už je vyprodáno, ale nezoufejte, již vyprodanou akci nahrazují akční letenky na Kubu v tarifu švýcarské letecké společnosti Swiss Air, jak cenou, tak co se i dostupnosti letů týče. Opět totiž ušetříme ještě nějakou tu korunu, tentokrát bookujeme letenky Praha - Havana a zpět již za 15.934,- kč.

Dostupnost levných letů na Kubu z Prahy v tarifu Swiss Air, který vám pro nejen levnou, ale i snadnou rezervaci přinášíme včetně letového itineráře! Vybírejte z volných termínů do Havany v období 15. květen až 29. leden 2015. Levné letenky si zarezervujete na kterýkoliv měsíc zahrnující zmíněné období, volná místa jsou však značně omezena. Více už vám napoví onen kalendář (klikněte na odkaz rezervace na konci článku).

Ani dnes váš neošidíme o stručný popis letu v akci. Velmi pohodlné lety se vyznačují pouze jedním mezipřistáním. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel s mezistopem na Zurich Airport, Curych, Švýcarsko a příletem na Jose Marti Intl Arpt, Havana, Kuba. Stejně i zpět. Doba mezipřistání v Curychu cca 4 hodiny.

Pozor, pozor, milí letenkáři! Aktuální levné letenky Havana z Prahy jsou za zvýhodněné peníze k dispozici jen v krátkém časovém intervalu. Kdo tedy plánuje let na Kubu s požadavkem neletět z Prahy za mřemrštěnou cenu, měl by okamžitě objednávat. Nelámejte si hlavu s ubytováním. Vyplatí se objednat si individuálně i levný hotel. Nevíte-li kde hledat, mrkněte na booking.com.

↔ Havana - Kuba z Prahy 15.934,- kč rezervace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.