Španělsko - levné letenky na Mallorcu z Prahy 4.856,- kč

Zařádit si na Baleárských ostrovech? Proč ne, když se tam nyní můžeme dopravit levněji! Probíhá nám letní sezóna a nejeden cestovatel z Česka ještě plánuje kam se letos vydat k moři. Zajímavým tipem pro cestu může být aktuální tarif španělské aerolinky Iberia, který nám zajišťuje zpáteční levné letenky na Mallorcu z Prahy za příjemných 4.856,- kč i s poplatky.

Máme několik variant, nejlevnější letenky na Mallorcu s odletem z Prahy získáme vyhledáním, což jsme udělali za vás. Například zvolíme li let v termínu z konce září na říjen (28.9. - 6.10.), zaplatíme za výše uvedené levné letenky na Baleáry cenu 4.856,- kč v tarifu španělské Iberia. Za skoro stejnou cenu ale poletíte i v srpnu! Za zpáteční levné letenky na Mallorcu z Prahy v termínu 6.8. - 13.8. zaplatíte jen o cca o stovku více (4.963,- kč)

Informace k letu do španělského přístavu Palma Mallorca s aerolinkou Iberia: jediná nevýhoda letu je delší mezipřistání. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Barajas Arpt, Madrid, Španělsko a příletem na Palma Mallorca Arpt, Palma Mallorca, Španělsko. Totéž u zpátečního letu.

Tip: letět v létě na Mallorcu z Prahy za cenu pod 5 tisíc korun je jistě zajímavá nabídka, zvláště, není-li v nabídce žádná další výhodná nabídka. Za zmínku stojí snad jen probíhající akce na levné letenky na španělskou Mallorcu od české nízkonákladovky Smartwings, kde máte možnost zaknihovávat si letenky na Malloru s výběrem z kalendáře na termíny od 1. srpna do 26. září.

- rezervace levné letenky Mallorca z Prahy 4.856,- kč (září/řijen - Iberia)

- rezervace levné letenky Mallorca z Prahy 4.963,- kč (srpen - Iberia)

- rezervace levné letenky Mallorca z Prahy 4.963,- kč (srpen, září - Smartwings)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.