Španělsko - levné letenky na Mallorcu z Prahy 4.856,- kč

Zařádit si na Baleárských ostrovech? Proč ne, když se tam nyní můžeme dopravit levněji! Probíhá nám letní sezóna a nejeden cestovatel z Česka ještě plánuje kam se letos vydat k moři. Zajímavým tipem pro cestu může být aktuální tarif španělské aerolinky Iberia, který nám zajišťuje zpáteční levné letenky na Mallorcu z Prahy za příjemných 4.856,- kč i s poplatky.

Máme několik variant, nejlevnější letenky na Mallorcu s odletem z Prahy získáme vyhledáním, což jsme udělali za vás. Například zvolíme li let v termínu z konce září na říjen (28.9. - 6.10.), zaplatíme za výše uvedené levné letenky na Baleáry cenu 4.856,- kč v tarifu španělské Iberia. Za skoro stejnou cenu ale poletíte i v srpnu! Za zpáteční levné letenky na Mallorcu z Prahy v termínu 6.8. - 13.8. zaplatíte jen o cca o stovku více (4.963,- kč)

Informace k letu do španělského přístavu Palma Mallorca s aerolinkou Iberia: jediná nevýhoda letu je delší mezipřistání. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Barajas Arpt, Madrid, Španělsko a příletem na Palma Mallorca Arpt, Palma Mallorca, Španělsko. Totéž u zpátečního letu.

Tip: letět v létě na Mallorcu z Prahy za cenu pod 5 tisíc korun je jistě zajímavá nabídka, zvláště, není-li v nabídce žádná další výhodná nabídka. Za zmínku stojí snad jen probíhající akce na levné letenky na španělskou Mallorcu od české nízkonákladovky Smartwings, kde máte možnost zaknihovávat si letenky na Malloru s výběrem z kalendáře na termíny od 1. srpna do 26. září.

- rezervace levné letenky Mallorca z Prahy 4.856,- kč (září/řijen - Iberia)

- rezervace levné letenky Mallorca z Prahy 4.963,- kč (srpen - Iberia)

- rezervace levné letenky Mallorca z Prahy 4.963,- kč (srpen, září - Smartwings)

Letecké společnosti
Oblíbené lety