Smartwings - Chorvatsko - Istrie - levné letenky Praha - Pula a zpět 3.708,- kč

***update - doplněn kalendář*** Je tady megaakce na léto 2014, kterou nám hrdě servíruje česká nízkonákladovka Smartwings! Nejoblíbenější země pro strávení letní dovolené je pro Čechy bezesporu Chorvatsko, ale nejenom cesta autem může být výhodná. Bouráme mýty o drahých letenkách z Prahy do Chorvatska. Letět se dá nyní velmi levně například do Istrie!

Přinášíme tip na levné letenky Pula, což je oblíbené přístavní město a cíl mnoha turistů, nacházejícího se na západní straně země, náležící k oblasti Istrijského poloostrova. Letenky do Istrie z Prahy od Smartwings se dají v této době pořídit za senzačních 3.708,- kč včetně tax a poplatků. V ceně máte samozřejmě i zpáteční let Pula - Praha.

Dostupnost: A teď další dobrá zpráva. Nejlevnější letenky Pula z Prahy vycházejí na ty nejzajímavější termíny v letním období. Rezervujte si levné letenky do Chorvatska na vybrané termíny od června až do září 2014. Kalendář připravujeme. Zatím si vystačíme s konkrétním příkladem, o další levné letenky do Istrie (Pula) si napište na náš facebook.

Stručný popis lowcost letů do Chorvatska z Prahy na křídlech Smartwings: Odlety jsou z letiště Praha Václav Havel s přímým letem na letiště Pula Arpt, Pula, Chorvatsko. Zpáteční let kopíruje prvotní trasu.

Tip: Chcete-li ušetřit na letence do přístavního chorvatského města Pula, bookujte letenky co nejdříve. Nejde ani tak o to je objednávat s předstihem, jako spíše o to, zareagovat včas na aktuální nabídku. Toto je vůbec poprvé, kdy česká lowcost aerolinka Smartwings nabízí tento spoj z Prahy na léto 2014 s cenou pod čtyři tisíce kč, doporučujeme nezaváhat!

↔ Pula - Chorvatsko (Istrie) z Prahy 3.708,- kč rezervace

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.