Singapore Airlines ⇆ USA - letenky New York v přímém spoji 13.810,- kč

Neváháte k přímé cestě za Atlantik využít odletů z evropských letišť? Co takový let do USA z německého Frankfurtu v přímém spoji? Pakliže zní vaše odpověď kladně, vězte, že si nyní objednáte letenky do New Yorku na poměry přímého letu za velmi slušnou částku stanovenou na ceně 13.810,- kč s taxami i poplatky.

Akční letenky do USA (New York) spadají pod singapurského dopravce Singapore Airlines, což je aerolinka hodnocená jako jedna z nejlepších na světě. U mnohých zaujímá dokonce číslo jedna! Obousměrné levné letenky New York jsou ale určeny jen těm, co chcou letět příští měsíc. Kalendář je totiž dělaný pouze na květen. Náhled na volná místa vám poskytne klik na odkaz "kalendář".

Zde je už popis zmíněné trasy přímého letu do USA. Starty z německého letiště Frankfurt Intl (FRA) zajišťuje renomovaná letecká společnost Singapore Airlines, která na poli levných letenek figuruje málokdy. Přílety vedou na New York John F Kennedy (JFK), USA (Spojené Státy Americké). Stejně poletíte i zpět z New Yorku do Frankfurtu.

Tip: Letět z Frankfurtu do USA není nic složitého a drahého ani pro nás běžné smrtelníky pocházející z ČR. Levnou dopravu mezi Prahou zajišťují například autobusové jízdenky Student Agency. Je li váš záměr i tuto cestu absolvovat letecky, doporučíme vám aktuální akční letenky do Frankfurtu z Prahy od Českých Aerolinek (ČSA) za 3.063,- kč (obousměrný let v přímém spoji), odkaz níže, případně letenky od Lufthansy. nevyhovují vám termíny? Napište nám!

⇆ New York - USA (přímý spoj z Frankfurtu) 13.810,- kč kalendář

⇆ Frankfurt - Německo (přímý spoj z Prahy) 3.063,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety