Seychely - levné letenky na Mahe Island 11.510,- kč

Jedna letenková pecka za druhou! I tak by se dal označit dnešní den, nesoucí se v nádechu senzačních nabídek levných letenek do exotických destinací. Po předchozích akčních letenkach do Buenos Aires tady dnes máme levné letenky na Mahe Island na Seychelských ostrovech za 11.510,- kč včetně tax a poplatků s odletem z Paříže a návratem do Mnichova. Let pořádají aerolinky Air Seychelles.

V kalendáři najdete levné letenky na Mahe Island pro rezervaci v období od 3. dubna do 17. června. Samozřejmě si zarezervujete levné letenky na Seychely jen na vybrané dny, kterých není moc, ale kdo si pospíší, určitě si bez problému vybere. Kalendář najdete pod odkazem na rezervaci levné letenky.

Informace k letu na Mahe Island - odlétá se z letiště Charles De Gaulle Intl Arpt, Paříž, Francie s krátkým mezipřistáním na letišti Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty a příletem na letiště Seychelles Intl Arpt, Mahe Island, Seychelly, tudíž je let přístupný i pro pohodlné cestující, kteří nemají rádi dlouhé čekačky na letištích.

Tip na závěr: Ušetřit můžete slušné peníze nejen na letence na Seychely. Nevíte, kde by se dalo na Mahe Island sehnat ubytování se vším komfortem? Pak nahlédněte zde.

Online rezervace levné letenky Mahe Island (Seychely)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.