SENZACE ! USA - levné letenky do New Yorku 5.790,- kč

Tak tohle čekal málokdo! Je tady megaakce a nejlevnější letenky do New Yorku za poslední roky! Komu by nevadil odlet z polského hlavního města Varšava, může využít akčního tarifu britské letecké společnosti Virgin Atlantic Airways, která uvedla linku do New Yorku za bezkonkurenční cenu 5.790,- kč. Za tuto cenu pořídíte zpáteční levné letenky New York včetně tax a poplatků!

Dostupnost: Akci dělá atraktivní také výběr levné letenky, protože se nejedná o ojedinělý termín, který si musíte vyhledávat, nýbž o celý kalendář nabízející volné lety. Letenky do USA si objednáte až na menší výluky na termíny od 7. dubna 2014 do 25. září 2014. S odlety do New Yorku v červenci a srpnu to ovšem vypadá bledě.

Informace k tarifu: Lety probíhají na palubách aerolinky Virgin Atlantic Airways s odletem z letiště Warsaw Intl Arpt, Varšava, Polsko s delším mezipřistáním na Heathrow, Londýn, Velká Británie, Anglie a příletem na letiště John F Kennedy Intl, New York, Spojené Státy Americké. Zpáteční let kpíruje původní trasu.

Tip: Poněvadž se jedná o levné letenky do New Yorku za cenu, která nemá obdoby, je více než nutné si okamžitě zabookovat let. Jednak budete vybírat z hromady volných termínů a budete mít letenky za cenu, na kterou nedosáhne každý. Alternativně doplňujeme nabídku o levné letenky New York na trase Praha - New York / New York - Manchester za 10.190,- kč.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.