Saudi Arabian Airlines - Indie - levné letenky Dillí 8.770,- kč

Extra levné letenky do Indie s minimem volných termínů právě přináší letecká společnost Saudi Arabian Airlines. Podle přísloví, kdo si počká, ten se dočká! Dlouho očekáváné letenky do Dillí jsou tady v jedinečné ceně! Zpáteční levné letenky do Dillí si právě pořídíte za cenu 8.770,- kč včetně tax a poplatků! Odlety jsou z italského Milána, odkud létá také lowcost do Prahy.

Dostupnost: konečně lze vybírat levné letenky také z kalendáře s oranžově označenými volnými termíny. Kalendář je umístěn pod odkazem na rezervaci. Aktuálně jsou dostupné levné letenky do Dillí (Indie) na vybrané termíny od 18. prosince 2013 do 28. ledna 2014.

Komu by nevyhovovaly zimní termíny na levné letenky do Dillí s odletem z Milána, může za cenu o 130,- kč vyšší (8.900,- kč), objednávat levné letenky do Dillí s odletem z italského Říma na termíny již od 14. července 2013 až do 29. ledna 2014. V ceně samozřejmě i zpáteční letenka.

Ať už si vyberete levné letenky do Indie s odletem z Milána, nebo Říma, snadno je doplníte o levnou dopravu z naší země, jelikož pro obě trasy jsou k dispozici zpáteční nízkonákladové letenky k objednání již za pár stovek.

- online rezervace levné letenky Dillí - Indie 8.770,- kč (z Milána, prosinec až leden)

- online rezervace levné letenky Dillí - Indie 8.900,- kč (z Říma, červenec až leden)

Destinace
Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.