Saudi Airlines - JAR - levné letenky Johannesburg 10.550,- kč

Vyčkat se někdy vyplatí! Minulý týden jsme vás informovaly o akci EgyptAir na levné letenky do Johannesburgu za cenu 14.190,- kč s odletem z Budapešti. Uplynulo pár dní a máme tu další akční letenky do JAR a dá se říct, že za podstatně lepší cenu. Je tu tip na zpáteční levné letenky Johannesburg s odletem z dobře dostupného Říma za extra cenu 10.550,- kč s taxami i poplatky.

Tentokrát si můžete objednávat levné letenky do Jihoafrické Republiky (JAR) již od 25. září až do 23. února 2014 ve zlevněném tarifu letecké společnosti Saudi Arabian Airlines. Termíny jsou zatím ve skromnějším počtu zastoupeny v každém měsíci, vyplatí se tedy s rezervací levné letenky příliš nevyčkávat, už ostatně není na co.

Info k levnému letu do Jihoafrické Republiky: Poletíte z letiště Fiumicino Arpt, Řím, Itálie s mezipřistáním na Jeddah Intl, Jeddah, Saudská Arábie a příletem na letiště O R Tambo International Arpt, Johannesburg, Jihoafrická Republika. Zpět po stejné trase.

Tip: Letět z Říma se vyplatí nejen kvůli snížené ceně letenek! Spoj Praha - Řím a zpět je k dostání už za cca 1.500,- kč - 2.000,- kč, nikterak vám to tedy neprodraží. Prohlídka romantického Říma tak není k zahození. Odkaz na zaknihování levné letenky do Johannesburgu najdete níže. Přehled akcí do Říma je zde, nebo si nechte letenky vyhledat, viz náš facebook.

- online rezervace levné letenky Johannesburg - JAR 10.550,- kč

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.