Saudi Airlines - JAR - levné letenky Johannesburg 10.550,- kč

Vyčkat se někdy vyplatí! Minulý týden jsme vás informovaly o akci EgyptAir na levné letenky do Johannesburgu za cenu 14.190,- kč s odletem z Budapešti. Uplynulo pár dní a máme tu další akční letenky do JAR a dá se říct, že za podstatně lepší cenu. Je tu tip na zpáteční levné letenky Johannesburg s odletem z dobře dostupného Říma za extra cenu 10.550,- kč s taxami i poplatky.

Tentokrát si můžete objednávat levné letenky do Jihoafrické Republiky (JAR) již od 25. září až do 23. února 2014 ve zlevněném tarifu letecké společnosti Saudi Arabian Airlines. Termíny jsou zatím ve skromnějším počtu zastoupeny v každém měsíci, vyplatí se tedy s rezervací levné letenky příliš nevyčkávat, už ostatně není na co.

Info k levnému letu do Jihoafrické Republiky: Poletíte z letiště Fiumicino Arpt, Řím, Itálie s mezipřistáním na Jeddah Intl, Jeddah, Saudská Arábie a příletem na letiště O R Tambo International Arpt, Johannesburg, Jihoafrická Republika. Zpět po stejné trase.

Tip: Letět z Říma se vyplatí nejen kvůli snížené ceně letenek! Spoj Praha - Řím a zpět je k dostání už za cca 1.500,- kč - 2.000,- kč, nikterak vám to tedy neprodraží. Prohlídka romantického Říma tak není k zahození. Odkaz na zaknihování levné letenky do Johannesburgu najdete níže. Přehled akcí do Říma je zde, nebo si nechte letenky vyhledat, viz náš facebook.

- online rezervace levné letenky Johannesburg - JAR 10.550,- kč

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.