Saudi Airlines - JAR - levné letenky do Johannesburgu 8.620,- kč

Vyhlížíte zajímavé letenky do Afriky? Zhruba před měsícem jsme uvedli akční letenky do města zlata. Pakliže patříte mezi zkušené světoběžníky, je vám známo, že se jedná o jihoafrický Johannesburg. Připomeňme si, že se jednalo o zpáteční levné letenky do Johannesburgu s odletem Říma za 10.550,- kč včetně tax a poplatků.

Tarif patřil aerolinkám Saudi Arabian Airlines. Za stejných podmínek můžete objednat levné letenky Johannesburg i teď, takže jsou doplněny volné termíny a  a kce znovu spuštěna. Třešnička až na závěr! Nyní letenky do JAR pořídíte ještě o cca dva tisíce levněji! Cena za zpáteční lety je aktuálně 8.620,- kč. Objednávejte z kalendáře na termíny od 6. listopadu do 25. února 2014.

Rozhodujete se a potřebujete rychlé informace k letu? Zkuste si přečíst následující řádky. Odlétá se s Saudi Airlines z letiště Fiumicino Arpt, Řím, Itálie s mezipříletem na Jeddah Intl, Jeddah, Saudská Arábie. Finální přílet vede na letiště O R Tambo International Arpt, Johannesburg, Jihoafrická Republika.

Tip: Právě teď máte nejlepší dobu si koupit letenky do Johannesburgu za 8.600,- kč což je za dlouhou dobu nejlepší cena. Spojíte-li to například se zpáteční lowcost letenkou Praha - Řím a zpět, můžou vás celkové lety z Prahy do Afriky (Jihoafrická Republika) vyjít kolem deseti tisíc kč a to už se vyplatí, co říkáte?

- online rezervace levné letenky Johannesburg - JAR 8.620,- kč

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.