Saudi Airlines - Indonésie - levné letenky Jakarta 10.090,- kč

Nevíte jak se dostat levně do Indonésie? Nyní nejvýhodněji s arabskými aerolinkami Saudi Airlines. Levné letenky do hlavního a největšího indonéského města Jakarty máte nyní možnost objednávat v akci za cenu 10.090,- kč včetně tax a poplatků. Odlety a návraty jsou z cenově dobře dostupného Milána, kam se můžete dopravit letecky s lowcost letenkou za pár stovek.

Dostupnost - klikněte na odkaz pro rezervaci a zobrazte si aktuální levné letenky do Jakarty. Volně označené termíny jsou ještě volné lety. Nyní kalendář obsahuje volné levné letenky do Indonésie na období od června až do února 2014. Je třeba podotknout, že volných termínů pro levné lety do Jakarty je minimum.

Stručné info a příklad letu do Indonésie na palubě Saudi Arabian Airlines - odlet z letiště Fiumicino Arpt, Řím, Itálie s mezipřistáním na King Khaled Intl, Riyadh, Saudská Arábie (1h 30min) a příletem na Soekarno Hatta Intl, Džakarta, Indonésie. Na zpáteční cestě bude mezipřistání na letišti Jeddah Intl, Jeddah, Saudská Arábie.

Tip: nenašli jste vám vyhovující volné levné letenky do Jakarty? Nechte si doporučit levné letenky individuálně. Stačí si o ně napsat na facebook a přiložit odkaz na vytipovanou akci, rádi vám doporučíme letenky i na jiné datum, či další alternativu. Levné letenky Jakarta na konkrétní termín je možné vyhledávat také přímo přes náš porovnávač levný letenek.

Online rezervace levné letenky Jakarta (Indonésie)

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety