Saudi Airlines - Filipíny - levné letenky Manila 10.090,- kč

Po pětidenní odmlce jsme tady opět s novými letenkovými tipy a hned začínáme ve velké stylu! Skoro čtyři měsíce nás dělí od poslední akce oznamujíc poslední tip na levné na Filipíny, což od té doby vedlo k mnoha četným žádostem na levné letenky. Rádi vám proto oznamujeme příchozí akční letenky do Manily za super cenu 10.090,- kč (v ceně i zpáteční letenka) s taxami a poplatky.

Aktuální levné lety do Manily režíruje letecká společnost Saudi Arabian Airlines s odletem z italského Říma a návratem do anglického Londýna. Levné letenky do Manily si vybírejte z letového kalendáře s volnými vybranými lety od 20. června až do 22. února 2014. Nutno říci, že letenky na Filipíny (Manila) v akci leteckého přepravce Saudi Airlines jsou k dispozici ve velmi omezeném počtu červen, červenec, srpen, září a říjen. Od listopadu jsou termíny na levné letenky do Manily o něco málo početnější, ale není to žádná hitparáda.

Informace k letu: pokusíme se vám stručně nastínit i nějaké informace k tarifu. Jak už bylo řečeno, poletíte s aerolinkami Saudi Airlines s odletem z letiště Fiumicino Arpt, Řím, Itálie, kratším mezipřistáním na letišti King Khaled Intl, Riyadh, Saudská Arábie a příletem na letiště Ninoy Aquino Intl, Manila, Filipíny. Zpáteční let je vedený ze stejného letiště, s kratším mezipřistáním na Jeddah Intl, Jeddah, Saudská Arábie a příletem na letiště Malpensa Arpt, Milán, Itálie.

Tip: chcete li levné letenky do Manily za cenu kolem 10 tisíc kč, vybírejte rychle. Je téměř jisté, že ty nejzajímavější termíny budou bleskurychle pryč. Pro dopravu pro odlet do Říma využíjte lowcost jednosměrnou letenku např. Praha - Řím, Brno - Řím, nebo Bratislava - Řím, kterou si vyhledáte i přes náš vyhledávač levných letenek. Kalendář najdete pod odkazem na rezervaci.

Online rezervace levné letenky Manila (Filipíny)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.