SATA ⇆ Portugalsko - Azorské ostrovy (Sao Miguel) - levné letenky Ponta Delgada (zpáteční) 3.842,- kč

akce letenky Portugalsko - Sao Miguel - Azory - Ponta DelgadaVyšperkovaná akcička se line od Čechům možná méně známé portugalské letecké společnosti SATA International. Souostroví Azory a její hlavní město Ponta Delgada na jihozápadním pobřeží ostrova Sao Miguel je za výhodných podmínek dostupné z německého letiště ve Frankfurtu. Obousměrné levné letenky do Ponta Delgada na Azorských ostrovech jsou na dosah už za 3.842,- kč.

Po více než roce světlo světa spatřily oprášené levné letenky z loňského roku. Tehdy se daly objednat letenky na portugalské souostroví z Mnichova, cena však byla na hranici čtyř a půl tisíc. Mínus šest stovek při aktuálním odletu z levně dostupného Frankfurtu je pádný argument pro rezervaci. Termíny vyhovují odletům od 6. prosince do 28. února 2016.

Reagujte rychle, levné letenky na Sao Miguel jsou v doprodeji a tak nepočítejte s přebytkem volný míst. Přímý let Frankfurt - Ponta Delgada je přímý a trvá čtyři a půl hodiny. Do Frankfurtu se dopravte přes Flixbus od 25 eur nebo s ecolines 1.071,- kč. Pokud byste chtěli letecky, ČSA nabízí zpáteční letenky za 2.199,- kč.

⇆ Ponta Delgada - Azory - Sao Miguel 3.842,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety