S British Airways do New Yorku s plným komfortem od 29. září 2009

Levneletenky.org a British Airways vám nyní přináší nový unikání let z letiště Londýn City na letiště New York JFK s legendárním označením letu BA001 a BA002 (od října 2009 bude toto spojení doplněno o dodatečnou frekvenci s označením letu BA003 a BA004).
Let bude provozován letadlem typu Airbus A-318 s kapacitou pouhých 32 míst, a to kompletně v business třídě. Při cestě do New Yorku bude mít let technické mezipřistání v irském Shannonu, kde dojde nejen k dotankovaní, ale především k americké imigrační kontrole. Po přistání v New Yorku můžete ihned pokračovat do příletové haly. Zpáteční let z New Yorku do Londýna bude probíhat non-stop.

Dále na vás čeká:

* odbaveni až do 15min před odletem (bez odbaveného zavazadla) na letišti Londýn City
* odbaveni až do 45min před odletem na letišti New York JFK
* sedadlo, rozložitelné na zcela vodorovné lůžko
* audiovizuální systém s individuální nabídkou programu
* možnost online připojení k internetu, emailu a textovým zprávám během letu
* individuální servis včetně nabídky ‚snídaně s sebou‘ po příletu do Londýna (v případě, že chcete využít maximální dobu letu ke spánku )

Leťte do New Yorku s KRÁLOVNOU za 61 250 Kč, tam i zpět, včetně všech poplatků v luxusním letadle Airbus
A-318 bez imigrační kontroly a vyhněte se frontám u pasového odbavení v New Yorku! Pojďte dělat business bez čekání!

Objednejte si levné letenky do New Yorku

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.