Ryanair - Švédsko - levné letenky do Stockholmu 731,- kč

Je libo letecky do Švédska za pár korun? Díky nízkonákladovým aerolinkám a tipům na nejlevnější letenky ve vhodné termíny to jde snadno! Máme pro vás tip na lowcost letenku do Švédska a to konkrétně levné letenky do Stockholmu za cenu 731,- kč včetně tax a poplatků a v ceně se zpáteční letenkou.

Pojďme se blíže podívat na volné termíny a odkud lze vlastně letět levně. Doporučujeme například rezervaci levné letenky Stockholm již od ledna, například v termínu 13.1. - 19.1., nebo 20.1. - 26.1. Jedná se o nízkonákladové lety do Stockholmu s odletem z polského Krakova a návratem do stejného města. Odlet je z letiště John Paul II Balice Intl, Krakow, Polsko, přímým letem na letiště Skavsta Airport, Štokholm, Švédsko. Nízkonákladový let do Stockholmu z Krakova v režii Ryanair trvá 2h a 31min.

Je levná letenka do Švédska volná dnes? Již zítra být nemusí. Nejlepší nabídky často bývají vyprodány pár minut po zveřejnění, takže chcete-li nejlevnější letenky do Stockholmu, doporučujeme rezervovat ihned, je-li cena dostupná. Snadno se dá ušetřit taky na ubytování, projděte si tyto akce.

Online rezervace levné letenky Stockholm (Švédsko)

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety