Ryanair - Švédsko - levné letenky do Stockholmu 731,- kč

Je libo letecky do Švédska za pár korun? Díky nízkonákladovým aerolinkám a tipům na nejlevnější letenky ve vhodné termíny to jde snadno! Máme pro vás tip na lowcost letenku do Švédska a to konkrétně levné letenky do Stockholmu za cenu 731,- kč včetně tax a poplatků a v ceně se zpáteční letenkou.

Pojďme se blíže podívat na volné termíny a odkud lze vlastně letět levně. Doporučujeme například rezervaci levné letenky Stockholm již od ledna, například v termínu 13.1. - 19.1., nebo 20.1. - 26.1. Jedná se o nízkonákladové lety do Stockholmu s odletem z polského Krakova a návratem do stejného města. Odlet je z letiště John Paul II Balice Intl, Krakow, Polsko, přímým letem na letiště Skavsta Airport, Štokholm, Švédsko. Nízkonákladový let do Stockholmu z Krakova v režii Ryanair trvá 2h a 31min.

Je levná letenka do Švédska volná dnes? Již zítra být nemusí. Nejlepší nabídky často bývají vyprodány pár minut po zveřejnění, takže chcete-li nejlevnější letenky do Stockholmu, doporučujeme rezervovat ihned, je-li cena dostupná. Snadno se dá ušetřit taky na ubytování, projděte si tyto akce.

Online rezervace levné letenky Stockholm (Švédsko)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.