Ryanair - Španělsko - levné letenky Malaga 1.957,- kč

Nejen s ohledem na výhodnou dopravu do německého Norimberku (například autem, vlakem, nebo autobusem), lze podniknout nynější levné lety na jih Španělska. V režii irské nízkonákladovky Ryanair si teď zaknihujete zpáteční levné letenky do Malagy za cenu již 1.957,- kč za zpáteční lety s taxami i poplatky.

Výlet, nebo dovolenou lze naplánovat na Říjen. Zpáteční levné letenky Malaga za uvedenou cenu 1.957,- kč si zabookujete například na termín 14. - 23.10. Nějaké data byly ještě ráno k nalezení i na listopad, už jsou ale pryč.

Info k lowcost letu do španělského přístavního města Malaga: lety startují z letiště Leipzig Arpt, Lipsko, Německo, přímým letem na letiště Malaga Arpt, Malaga, Španělsko. Let Lipsko - Malaga s irskou Ryanair trvá 3 hodiny a 42 minut, tak jako zpáteční.

Tip: alternativu pro rezervaci zpáteční levné letenky do Malagy s odletem z Prahy lze za zvýhodněných podmínek provést se švýcarskou leteckou společností Swiss Air. Zpáteční levné letenky do Španělska s možností online rezervace jak s odletem z Norimberku, tak i s odletem z Prahy jsou připraveny na následujících odkazech.

- rezervace levné letenky Malaga - Španělsko 1.972,- kč (z Norimberku)

- rezervace levné letenky Malaga - Španělsko 4.846,- kč (z Prahy)

Letecké společnosti