Ryanair - Španělsko - levné letenky Malaga 1.957,- kč

Nejen s ohledem na výhodnou dopravu do německého Norimberku (například autem, vlakem, nebo autobusem), lze podniknout nynější levné lety na jih Španělska. V režii irské nízkonákladovky Ryanair si teď zaknihujete zpáteční levné letenky do Malagy za cenu již 1.957,- kč za zpáteční lety s taxami i poplatky.

Výlet, nebo dovolenou lze naplánovat na Říjen. Zpáteční levné letenky Malaga za uvedenou cenu 1.957,- kč si zabookujete například na termín 14. - 23.10. Nějaké data byly ještě ráno k nalezení i na listopad, už jsou ale pryč.

Info k lowcost letu do španělského přístavního města Malaga: lety startují z letiště Leipzig Arpt, Lipsko, Německo, přímým letem na letiště Malaga Arpt, Malaga, Španělsko. Let Lipsko - Malaga s irskou Ryanair trvá 3 hodiny a 42 minut, tak jako zpáteční.

Tip: alternativu pro rezervaci zpáteční levné letenky do Malagy s odletem z Prahy lze za zvýhodněných podmínek provést se švýcarskou leteckou společností Swiss Air. Zpáteční levné letenky do Španělska s možností online rezervace jak s odletem z Norimberku, tak i s odletem z Prahy jsou připraveny na následujících odkazech.

- rezervace levné letenky Malaga - Španělsko 1.972,- kč (z Norimberku)

- rezervace levné letenky Malaga - Španělsko 4.846,- kč (z Prahy)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.